logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
SAME Frutteto S ActiveDrive najlepszym ciągnikiem specjalistycznym 2016 fot. Same Deutz-Fahr

SAME Frutteto S ActiveDrive najlepszym ciągnikiem specjalistycznym 2016

Napisał  Lut 05, 2017

Model SAME Frutteto S ActiveDrive otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy ciągnik specjalistyczny” w konkursie Ciągnik Roku 2016.

Ta nagroda, przyznawana co roku przez panel 23 dziennikarzy z najważniejszych europejskich magazynów zajmujących się tematyką maszyn rolniczych potwierdza, że SAME Frutteto S ActiveDrive to najlepszy ciągnik specjalistyczny.

Dla SAME to prestiżowe wyróżnienie to kolejne potwierdzenie czołowej pozycji w segmencie ciągników do winnic i sadów.

Nowa seria SAME Frutteto S ActiveDrive w wysokiej technologii i o dużym stopniu specjalizacji wyraźnie odróżnia się od konkurentów. Ciągnik zaprojektowany do niezwykłej mobilności, nawet podczas pracy między bardzo wąskimi rzędami i w trudnym terenie.

W modelu Frutteto S ActiveDrive zastosowano technologię używaną wcześniej tylko w ciągnikach Premium: z niezależnym przednim zawieszeniem zwiększa się stabilność i bezpieczeństwo w różnym terenie.

Równie innowacyjna jest zintegrowana, skoordynowana funkcjonalność wszystkich układów hydraulicznych i elektronicznych, oferując różne poziomy precyzji sterowania, czego nie spotyka się w innych produktach tej klasy.

Dwa cylindry hydrauliczne, połączenie między dwoma niezależnymi ramionami przedniego zawieszenia oraz wspornikiem przedniej osi, dwa czujniki prędkości, dwa czujniki pozycji, czujnik kierowania oraz trzy akumulatory azotowe współpracują ze sobą, aby zapewnić płynne działanie zawieszenia, co przekłada się na bezpieczne i wygodne prowadzenie pojazdu na każdym terenie.

Układ elektroniczny analizuje ruch i prędkość tłoków oraz prędkość ciągnika i dane kąta skrętu. Dzięki temu zawieszenie jest idealnie wypoziomowane bez względu na obciążenie na przedniej osi i może wykorzystywać całość przesunięcia amortyzującego, co zapewnia skuteczne sterowanie zabezpieczające przed toczeniem.

Nowy niezależny układ zawieszenia korzystnie wpływa również na skuteczność hamowania. Funkcja zapobiegająca pochylaniu chroni zawieszenie przednie przed pochylaniem i powoduje przemieszczanie środka ciężkości do przodu, co poprawia stabilność i bezpieczeństwo.

Dzięki nadzwyczajnym możliwościom nowego modelu Frutteto S ActiveDrive jest on niezawodnym partnerem do profesjonalnych potrzeb w pracy tam, gdzie wymagana jest doskonała przyczepność i stabilność, aby bezpiecznie i wygodnie wykonywać codzienne zadania.

Pięć różnych silników, o mocy od 80 KM (3-cylindrowy) do 110 KM (4-cylindrowy), umożliwia kompleksowy wybór zakresu mocy do potrzeb w bardzo różnych zastosowaniach.

Ciągniki Frutteto ActiveDrive są dostępne w wersjach S do sadów owocowych z wąskimi rzędami oraz w wersjach V do winnic.

(rtr) pp / komunikat prasowy Same Deutz-FAHR

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia