SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

19.1°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Premiera stalowych dwupłaszczowych zbiorników DieselPRO® fot. KINGSPAN

Premiera stalowych dwupłaszczowych zbiorników DieselPRO®

Napisał  Kwi 24, 2017

KingSpan – producent urządzeń do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego wprowadza do sprzedaży nową serię zbiorników DieselPRO® marki Kingspan Titan.

Urządzenia DieselPRO® dostępne są w pojemnościach od 20 000 do 30 000 litrów, i z pewnością znajdą zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, którego działalność wiąże się ze zużyciem dużych ilości oleju napędowego. Użytkowanie zbiorników Diesel PRO® eliminuje konieczność dojazdu na stacje paliw, a duża objętość produktów umożliwia hurtowe zakupy oleju napędowego, gwarantując zwrot z inwestycji.

2 ZBIORNIKI PREMIERA NA PALIWO KINSPAN TITAN DIESEL PRO TECHNIKA ROLNICZA PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA   ZBIORNIKI PREMIERA NA PALIWO KINSPAN TITAN DIESEL PRO TECHNIKA ROLNICZA PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA

Solidna stalowa konstrukcja oraz innowacyjne wyposażenie zapewniają w pełni bezpieczne przechowywanie, a profesjonalne systemy monitorowania umożliwiają zarządzanie magazynowaną substancją.

W odpowiedzi na różne potrzeby użytkowników, stalowe zbiorniki DieselPRO® dzielą się na dwie grupy: zbiorniki do magazynowania oleju napędowego oraz takie, które jednocześnie pozwalają na jego dystrybucję.

W zbiornikach przeznaczonych do przechowywania oleju napędowego, zewnętrzny płaszcz zbiornika stanowi 100% objętości zbiornika wewnętrznego, a punkt zalewowy oraz dodatkowe elementy wyposażenia są umieszczone w zamykanej obudowie, która stanowi dodatkową ochronę akcesoriów.

W produktach DieselPRO® z systemem zarządzania i dystrybucji oleju napędowego płaszcz zewnętrzny zbiornika stanowi 110% objętości zbiornika wewnętrznego. Żaluzjowe drzwi umożliwiają swobodny dostęp do wszystkich elementów wyposażenia.

Wszystkie produkty DieselPRO® wyróżnia: funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo. Zbiorniki DieselPRO® są dopuszczone do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego.

Premiera DieselPRO® w Polsce
Stalowe zbiorniki DieselPRO® są dostępne w Polsce, premiera produktów odbyła się 19 kwietnia. Podczas spotkania promującego wyroby można było uzyskać informacje nie tylko o zbiornikach DieselPRO®, ale także o wszystkich produktach marki Titan przeznaczonych do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego.

(rtr) informacja prasowa KINGSPAN

reklama
reklama reklama reklama reklama reklama