logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Zetor serii Major – sprawdzi się w małych i średnich gospodarstwach fot. Zetor

Zetor serii Major – sprawdzi się w małych i średnich gospodarstwach

Napisał  Maj 17, 2017

Zetor serii Major to uniwersalny ciągnik rolniczy, którego cechą charakterystyczną jest bardzo dobry stosunek ceny do prezentowanej mocy.

Sprawdzi się w pracy z maszynami rolniczymi oraz jako środek transportu. Traktor Major to pojazd przeznaczony do małych i rodzinnych gospodarstw rolnych, doskonale może sprawdzić się także w przypadku drobnych prac wykonywanych na obszarze leśnym, a także prac komunalnych. Producent deklaruje, że Major to traktor na lata - niezawodny, o dużej mocy i prosty w obsłudze.

Silnik w Zetorze z serii Major to sprawdzona czterocylindrowa jednostka napędowa o mocy od 60 do 80 KM, radzący sobie dobrze nawet w trudnych warunkach.

Silnik cechuje niskie zużycie paliwa, wysoka niezawodność oraz prosta konstrukcja. Operator traktora z pewnością doceni niskie koszty jego eksploatacji, zaś podczas serwisowania nieoceniona okaże się prostota jego obsługi.

Traktory Major wyposażono w czterostopniową, w pełni zsynchronizowaną przekładnię nawrotną oraz trzystopniową przekładnię redukcyjną. Odpowiednie stopniowanie biegów zawsze utrzymuje odpowiednią prędkość silnika, zarówno podczas pracy w polu, jak i transportu, utrzymując w ten sposób niskie zużycie paliwa.

Traktor Zetor Major jest wyposażony w hydraulikę o regulacji mechanicznej. Wyróżnia ją wysoka siła udźwigu oraz równomierna regulacja obniżania, zapewniająca niezawodne i nieskomplikowane sterowanie. Funkcja blokady hydrauliki staje się nieoceniona podczas transportowania narzędzi.

Podstawowe dane techniczne ciągników rolniczych Zetor Major:
- Moc: 60 do 80 KM.
- Pojemność silnika 2,9 litra
- Silnik o zapłonie samoczynnym z bezpośrednim wtryskiem paliwa Common Rail.
- Katalizator utleniający DOC (bez filtra cząstek stałych DPF, bez mocznika).
- Chłodzenie zewnętrznego systemu recyrkulacji spalin (EGR) zapewnia stałą moc nawet w trudnych warunkach.
- Zoptymalizowane spalanie w silniku prowadzi do niższego obciążenia cieplnego, niższego zużycia paliwa i większej siły pociągowej.

(rtr) pp / na podstawie materiałów firmy Zetor

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia