partnerzy portalu

reklama
Mitsubishi MT1601D – zwrotny i oszczędny fot. www.ogrodnik24.com

Mitsubishi MT1601D – zwrotny i oszczędny

Napisał  Maj 19, 2017

Coraz większą popularnością cieszą się małe maszyny i pojazdy przydatne do dodaktowych lekkich prac w gospodarstwie. Mały traktor o mocy ok. 20 KM sprawdzi się przy odśnieżaniu i transporcie w miejscach gdzie nie wjedzie duży ciągnik czy samochód.

Okazują się bardzo przydatne przy transporcie, pracach na placu czy też drodze dojazdowej. Dostępność modeli i urządzeń peryferyjnych jest bardzo duża, podbnie jak lista wyposażenia dodatkowego. Podstawowa wersja to zazwyczaj baza do rozbudowy bez kabiny, którą można zamówić nawet w wersji z ogrzewniem. Co istotne, większości małych traktorków nie trzeba rejstrować, wystarczy wykupić polisę OC.

Taki mały ciągnik przyda się wszędzie tam, gdzie istotna jest duża prezycja wykonywanych prac – mówi Radosław Adamczyk świadczący usługi ogrodnicze – a duży ciągnik nie jest w stanie tego wykonać. Możliwość podczepienia tak samo jak przy dużym ciągniku sprzętu do oprysku, obróbki gleby. W gospodarstwie może też wykonać lżejsze prace wszędzie tam gdzie jest mała przestrzeń. Zwrotność, niskie spalanie w stosunku do dużych maszyn, i rewelacyjne spalanie maksymalnie do 3 litrów na godzinę – dodaje zadowolony użytkownik miniciągnika Mitsubishi MT1601D.

Podstawowe parametry techniczne ciągnika Mitsubishi MT1601D:
Maszyna wyposażona jest w 16-konny, 3 cylindrowy silnik diesla chłodzony cieczą oraz manualną skrzynię biegów z 6 biegami do jazdy w przód i 2 do tyłu. Oferuje 3 prędkości wałka mocy PTO oraz napęd 4x4. A także możliwość wyłączenia dzielonych hamulców na 4 koła, blokadę mechanizmu różnicowego, wydajną pompę hydrauliczną 30l/min.

Wymiary: długość – 225 cm, szerokość – 99 cm, wysokość do kierownicy - 123cm, rozstaw osi 127 cm,
Rozmiar opon: przód 5-12, tył 8.3-20

(rtr) zdjęcia: www.ogrodnik24.com

reklama reklama reklama reklama
reklama