12.6°C

partnerzy:

reklama
Włoskie ciągniki ARBOS w ofercie KORBANKA fot. Korbanek Sp. z o.o.

Włoskie ciągniki ARBOS w ofercie KORBANKA

Napisał  Wrz 04, 2017

Największy producent sprzętu rolniczego w Chinach koncern LOVOL będący właścicielem marek ARBOS, Goldoni i MaterMacc oraz firma KORBANEK podjęli decyzję o nawiązaniu współpracy mającej na celu sprzedaż i serwis maszyn rolniczych ARBOS na terenie Polski.

Koncern LOVOL został utworzony w 1998 roku. Obecnie zatrudnia 15 tyś pracowników, a głównymi gałęziami produkcji są ciągniki i maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz pojazdy transportowe. W roku 2016 koncern LOVOL osiągnął dochód wynoszący 2,8 miliarda dolarów amerykańskich. Koncern poprzez przyjętą strategię ekspansji globalnej posiada swoje centra operacyjne oraz rozwojowe w wielu krajach świata w tym w Chinach we Włoszech oraz w Japonii.

W celu najlepszego dostosowania produktów dla rynków europejskich LOVOL zakupił i doinwestował markę ARBOS której początki sięgają roku 1896, fabrykę Goldoni, specjalizującą się w ciągnikach dla sadów i winnic oraz fabrykę MaterMacc znaną z maszyn uprawowych, siewnych i ochrony roślin.  Firma zatrudnia 2 tyś wysoce wyspecjalizowanych inżynierów między innymi we Włoszech gdzie produkowane są ciągniki rolnicze i maszyny towarzyszące ARBOS.

Dla Spółki Korbanek podjęcie współpracy z włoską firmą ARBOS mającej na celu sprzedaż jej produktów w tym ciągników rolniczych, sadowniczych i komunalnych oznacza możliwość dotarcia do klientów, którzy poszukują nowoczesnych i wydajnych rozwiązań oferowanych przy dobrej relacji ceny do jakości.

Głównymi założeniami biznesowymi firmy ARBOS dla maszyn rolniczych jest skoncentrowanie się na rolnikach poszukujących wydajnych i nowoczesnych maszyn za dostępną cenę dla małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych, gospodarstw sadowniczych, oraz firm usługowych i komunalnych. Współpraca pomiędzy firmą ARBOS i Spółką KORBANEK na bardzo ważnym rynku jakim jest Polska pozwoli na wymianę doświadczeń oraz opracowanie strategii dopasowanej do oczekiwań polskich rolników.

(rtr) źródło: Korbanek Sp. z o.o.

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama
reklama