SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

20°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Podłokietnik Valtry z systemem SmartTouch - intuicyjny jak smartfon fot. Portal Rolniczy www.OkiemRolnika.pl

Podłokietnik Valtry z systemem SmartTouch - intuicyjny jak smartfon

Napisał  Paź 12, 2017

Firma Valtra znana jest na całym świecie jako jeden z liderów w produkcji ciągników rolniczych, słynących z solidności, wszechstronności oraz trwałości.

Fiński producent zapewnia, ze od początku przyświeca mu ten sam cel - zapewnienie maksymalnego komfortu pracy, przy równie wysokim poziomie zadowolenia jego klientów.

Pomysłowość i kreatywność Valtry nie przestaje zaskakiwać, a wiele z innowacji staje się hitem. Wygląda na to, że nie inaczej powinno być w przypadku nowego podłokietnika Valtra SmartTouch, który dostępny jest w ciągnikach serii S.

Podczas wystawy Agro Show w Bednarach mieliśmy możliwość zapoznania się z najnowszym podłokietnikiem wyposażonym w system SmartTouch.

Pierwszym aspektem, na jaki zwróciliśmy uwagę, to intuicyjność nowego Valtra SmartTouch. Łatwa w obsłudze struktura menu daje możliwość konfiguracji ustawień szybkimi przesunięciami i są one automatycznie zapisywane w pamięci.

Przejrzystość funkcji daje możliwość przejęcia kontroli nad całym ciągnikiem - sterowaniem elementami układu hydraulicznego, w tym zaworami hydraulicznymi (przednim i tylnym), podnośnikami (przednim i tylnym) oraz ładowaczem czołowym.

Z poziomu dowolnego menu ekranowego, można w łatwy sposób zmienić profile operatorów i osprzętu, a wszystkie zmiany ustawień zostają zapisane w wybranym profilu, co bez wątpienia także wpływa na komfort użytkowania.

Prostota i łatwość użytkowania wynika z samej konstrukcji urządzenia, która umożliwia łatwe poruszanie dźwignią we wszystkich czterech kierunkach, a położenie przycisków gwarantuje naturalną pozycję kciuka.

Widać, że rozmieszczenie przycisków i przełączników zaprojektowano przede wszystkim z myślą o funkcjonalności.

Krótko mówiąc: Valtra SmartTouch zapewnia operatorowi komfort i kontrolę na zupełnie nowym poziomie i powinien w szybkim czasie zyskać szerokie grono zadowolonych użytkowników.

(rtr) Krzysztof Przepióra

reklama
reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama reklama

Jak zyskać wysoki plon ziemniaka

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail