logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Farmtrac 685 DT - wydajny ciągnik z Mrągowa fot. Portal Rolniczy Okiem Rolnika

Farmtrac 685 DT - wydajny ciągnik z Mrągowa

Napisał  Paź 24, 2017

Firma Farmtrac jest jednym z największych polskich producentów ciągników rolniczych.

Mimo, że firma z Mrągowa jest stosunkowo młoda, obecnie posiada już około 20 typów ciągników w sprzedaży krajowej i eksporcie, m.in. do północnej Afryki i niektórych krajów europejskich.

Filozofia polskiego producenta zawsze skierowana była na prostą i niezawodną konstrukcję – nieobciążoną nadmierną ilością zbędnej elektroniki. Produkowany sprzęt ma być przede wszystkim użyteczny i służyć rolnikowi.

Ciągniki Farmtrac wyposażone są w podzespoły renomowanych europejskich firm - ZF, Bosch czy Perkins oraz polskich producentów, a także spełniają wszelkie europejskie normy i posiadają europejskie homologacje.

W myśl przewodnią firmy świetnie wpisuje się także Farmtrac 685 DT, który prezentowany był przez Farmtrac podczas tegorocznego Agro Show, który odbyło się w drugiej połowie września w Bednarach.

Farmtrac 685 DT jest ciągnikiem skierowanym dla wszystkich użytkowników poszukujących wielozadaniowej maszyny, która wyposażona jest w nowoczesny system obsługi. Maszyna zapewnia komfortowe środowisko pracy, a także najwyższy poziom wydajności.

Model 685 DT posiada oryginalny brytyjski silnik Perkins 854E-E34TA IIIB o mocy 85 KM (przy 2200 obr./min.). Ponadto posiada sprawdzoną, mechaniczną skrzynią biegów z kołami o stałym zazębieniu włoskiej firmy Carraro z rewersem i reduktorem. 

Sprawia to, że ciągnik może jechać po drodze z maksymalną prędkością wynoszącą 41,7 km/godz.

Maszyna posiada odnośnik hydrauliczny o bardzo dużym udźwigu, który wynosi 3100 kg i gwarantuje precyzję pracy ładowacza. Opcjonalnie ciągnik może być wyposażony też w TUZ w przedni WOM I TUZ.

Farmtrac 685 DT posiada komfortową i ogrzewaną kabinę, uchylne okna tylne i boczne, wycieraczki szyby tylnej i przedniej oraz reflektory przednie i tylne na dachu kabiny. Zapewnia ona bardzo dobrą widoczność i można wyposażyć ją dodatkowo w klimatyzację.

(rtr) Krzysztof Przepióra

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia