logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Klasyka ciągle w cenie - Lamborghini 956 fot. Portal Rolniczy Okiem Rolnika

Klasyka ciągle w cenie - Lamborghini 956

Napisał  Paź 31, 2017

Zazwyczaj w dziale poświęconym technice, skupiamy się na opisywaniu wszelkiego rodzaju nowinek oraz maszyn i sprzętu, które w najbliższej perspektywie czasowej, mogą zyskać uznanie i cieszyć się dużą popularnością w gospodarstwach.

Czasami jednak odświeżamy kultowe maszyny, które na przestrzeni lat, zyskały miano klasyków.

Jednym z nich jest ciągnik Lamborghini 956, który największą popularność święcił w latach dziewięćdziesiątych, ale mimo upływu lat, do dnia dzisiejszego cieszy się mianem dużego, mocnego i wszechstronnego ciągnika.

Każdemu z nas kolor maszyny, automatycznie sygnalizuje z jaką marką mamy do czynienia. Model 956, jak na Lamborghini przystało, wyróżnia się nietypowym, białym kolorem, który kojarzy nam się ze sportowymi autami, które produkowane są pod tą samą nazwą.

Rzeczą, która na pierwszy rzut oka wyróżnia Lamborghini 956 jeżeli chodzi o parametry, jest bardzo duża wydajność.

Ciągnik posiada silnik o dużej pojemności skokowej i mocy, która wynosi 95 KM. Ponadto maszyna zapewnia przyzwoity stosunek osiągów i parametrów, w porównaniu do kosztów.

Lamborghini 956 bardzo dobrze wypada, jeśli porównamy koszty działania maszyny i efekty, jakie osiąga.

Patrząc na wydajność dziewięćset pięćdziesiątki szóstki, można odnieść wrażenie, że w przypadku tego ciągnika, czas stanął w miejscu.

Owszem, rozwój dzisiejszej techniki rolniczej sprawił, że ciągnik ten odstaje od młodszych kolegów, jeżeli chodzi o funkcjonalność i udogodnienia w pracy operatora.

Lamborghini 956 to prosta i wydajna maszyna, która mimo upływu lat, cały czas z powodzeniem sprawdza się w dużych gospodarstwach i znajduje swoje zastosowanie w codziennych pracach.

(rtr) KP

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia