SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

15.2°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Zetor stylizowany przez studio Pininfarina fot. Paweł Pąk

Zetor stylizowany przez studio Pininfarina

Napisał  Lis 05, 2017

Podczas odbywających się w 2015 roku targach techniki rolniczej Agritechnica w Hanowerze, niemałym zaskoczeniem dla zwiedzających był zaprezentowany na stoisku Zetora stuningowany ciągnik.

Był to model przygotowany prze współpacy z legendarnym włoskim studio projektowym Pininfarina. Chyba mało kto spodziewał się takiego połączenia. Podejmując współpracę w włoskimi designerami, Zetor znalazł się wśród innych klientów Pininfariny, a są to m.in. BMW, Alfa Romeo i Ferrari.

 ZETOR PININFARINA TECHNIKA ROLNICZA CIĄGNIKI PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA 003   ZETOR PININFARINA TECHNIKA ROLNICZA CIĄGNIKI PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA 002

Maszyna prezentowała się doskonale, przyciemniane szyby, ledowe lampy, krwista czerwień lakieru – również w miejscach, gdzie zwykle pojawiają się zazwyczaj elementy ze zwykłej blachy, plastiku czy też gumy.

ZETOR PININFARINA TECHNIKA ROLNICZA CIĄGNIKI PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA 001   ZETOR PININFARINA TECHNIKA ROLNICZA CIĄGNIKI PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA 000

Czekamy z niecierpliwością na kolejną odsłonę wystawy Agritechnica w Hanowerze w dniach od 12 do 18 listopada. Firma Zator obiecuje, że i tym razem będzie można zobaczyć wiele nowości i to na dwóch stoiskach! Jedno zlokalizowane jest w hali numer 07, a drugie w hali 16. 

Redakcja portalu rolniczego OkiemRolnika.pl będzie obecna na Agritechnice, będziemy relacjonować dla Was wszystko to, co najbardziej interesujące.

(rtr) pp

reklama
reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama reklama

Jak zyskać wysoki plon ziemniaka

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail