17°C

Nokian Tyres - Z myślą o efektywnym i bezpiecznym funkcjonowaniu maszyn fot. Nokian Tyres

Nokian Tyres - Z myślą o efektywnym i bezpiecznym funkcjonowaniu maszyn

Napisał  Lis 10, 2017

Targi  Agritechnica w Hanowerze, to najwięsza impreza na świecie, podczas której prezentowane są światowe nowości w technice i sprzęcie rolniczym, jak i najnowsze rozwiązania i pomysły na przyszłość produkcji roślinnej.

W 2017 roku spodziewanych jest ponad 2900 wystawców z blisko 50 krajów, którzy zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla całego sektora rolnego.

Jednym z nich będzie Nokian Tyres - fiński producent opon do samochodów osobowych, ciężarówek i ciężkich maszyn, które produkowane są również z myślą o krajach, w których panują wymagające warunki pogodowe oraz skrajnie zmienne pory roku. 

Współczesne rolnictwo wymaga, aby praca była wykonywana szybko, bezpiecznie oraz ekonomiczne. Wszechstronne opony ze wskaźnikiem zdzieralności premium oraz doskonałą przyczepnością są niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników. Właśnie te czynniki inspirowały Nokian Tyres w tworzeniu opon, spełniających oczekiwania klientów. 

Nowościami w ofercie fińskiego producenta są:

Nokian CT

Opony do przyczep, Nokian CT, które zostały zaprojektowane zostały z myślą o ekstremalnie ciężkich ładunkach oraz wymagających pracach rolnych. Ten typ opon znany jest już od pewnego czasu. Nowością jest natomiast to, że opony dostępne są w nowych rozmiarach: 560/60R22.5, 600/50R22.5, 600/55R26.5 i 600/60R30.5.

Nokian TRI 2

Stabilne i wolno zdzierające się opony Nokian TRI 2 gwarantują komfortową jazdę oraz wytrzymałość na drogach jak i poza nimi. Nowe wyniki testów jasno wskazują, że to pierwszorzędny wybór dla prac rolniczych, które wymagają zarówno poruszania się po ulicach jak i w terenie. 

Nokian Concept Tyres

Nowa opona koncepcyjna Nokian Heavy Tyres posiada zestaw wyjątkowych cech, które zmienią świat rolnictwa. Ta innowacyjna opona to narzędzie dla rolników, które umożliwi im prowadzenie bardziej wszechstronnych oraz efektywnych kosztowo prac wykonywanych przez ciągniki niż kiedykolwiek wcześniej.

(rtr) KP, źródło: Nokian Tyres

reklama