logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
1/3

Nowy wygląd ciągników Belarus zaprezentowany na Agritechnice w Hanowerze

Napisał  Lis 19, 2017

Ciągniki rolnicze białoruskiego producenta kojarzą się rolnikom z prostą konstrukcją, trwałościa, dobrą ceną i niskimi kosztami eksploatacji.

Podczas tegorocznych targów Agritechnica zwiedzający stoisku marki Belarus mogli zapoznać się m.in. z modelem 622.5 o mocy 66 KM. Jest to ciągnik znany i ceniony przez użytkowników w wielu krajach Świata, w tym w Polsce.

Tym razem uwagę przykuwał całkowicie nowy design, upodabniający ciągniki białoruskiego producenta do maszyn oferowanych przez konkurencję. Ładnie poprowadzona linia maski, nowocześnie wyglądające oświetlenie, i nowy kształt nadwozia mogą się podobać i zbliżają ten model wyglądem do nowej „sześćdziesiątki” Ursusa.

 

2 BELARUS 6225 AGRITECHNICA TECHNIKA ROLNICZA PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA  BELARUS 6225 AGRITECHNICA TECHNIKA ROLNICZA PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA

 

Dane techniczne ciągnika rolniczego Belarus 622.5
Silnik o pojemności 2100 cm3 osiąga moc maksymalną 66 KM, jest to czterocylindrowa jednostka Yanmar o normie emisji spalin IIIB. Skrzynia biegów ma 16 biegów w przód i 8 w tył. Wymiary ciągnika to długość 3450 mm, szerokość 1700 mm i wysokość 2380 mm. Ciągik współpracuje z WOM z dwoma zakresami prędkości; 540 i 1000 obrotów na minutę, prędkość maksymalna wynosi 31,8 km na godzinę.

(rtr) pp

1 komentarz

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia