SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

19.1°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Nowość od Case'a - Puma CVX 175 fot. Portal Rolniczy Okiem Rolnika

Nowość od Case'a - Puma CVX 175

Napisał  Lis 20, 2017

Amerykańska firma Case IH jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie.

Ciągniki Case'a, cieszą się dużą popularnością także w Polsce, a do najbardziej znanych można zaliczyć te, które pojawiły się w serii Magnum, Steiger i Farmall.

Seria Puma pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno i obejmuje modele o mocy znamionowej od 140 do 240 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz firmach świadczących usługi dla rolnictwa.

Podczas targów Agritechnica, które odbyły się w minionym tygodniu w Hanowerze, Case IH zaprezentował model Puma CVX 175, który niebawem może stać się hitem na europejskim i światowym rynku.

Sto siedemdziesiątka piątka, jak na Case'a przystało, jest maszyną stworzoną z myślą o wydajnej pracy w średnich i dużych gospodarstwach, tak aby spełniać wszelkie oczekiwania klientów.

Ciągnik Puma CVX 175 wyposażony jest w mocny silnik o parametrach 179 KM z Systemem Zarządzania Mocą (EPM), przekładnie bezstopniowe oraz panel Multicontroller™, dzięki którym jest on wydajny, wszechstronny i prosty w obsłudze.

Ciągnik może jechać po drodze z maksymalną prędkością wynoszącą 40,0 km/godz.

Puma CVX 175, wyróżnia się nowoczesną technologią oraz intuicyjnym panelem sterowania. Do tego dochodzi jeszcze komfortowa, amortyzowana kabina 360°, która zapewnia dobre środowisko pracy z wysoką widocznością.

Mocne oświetlenie ciągnika, pozwala bez przeszkód pracować także po zmroku.

(rtr) KP

reklama
reklama reklama reklama reklama reklama