logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Podsumowanie roku u Kacpra na Kujawach na wesoło fot. Kujawy Na Roli

Podsumowanie roku u Kacpra na Kujawach na wesoło

Napisał  Gru 10, 2017

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2017 roku, a wraz z nim pierwsi vlogerzy przygotowują podsumowanie tego co działo się od stycznia do dziś.

Kacper Podlewski prowadzący na YouTube kanał Kujawy na roli, przesłał do nas filmik, który w humorystyczny sposób przedstawia to, co działo się w mijającym roku w jego gospodarstwie.

Są to między innymi prace, z którymi zmaga się na co dzień rolnik, ale też i dobra zabawa. Na filmie możemy zobaczyć również inne prace wokół gospodarstwa, czyli w ogrodzie i obejściu, w kpńcu gospodarstwo rolne to nie tylko uprawa roślin i chów zwierząt.

– Tegoroczny sezon wypadł nie najgorzej, a tak mogło się wydawać jeszcze wiosną – opowiada Kacper – w porównaniu z ubiegłym sezonem, plony były na zadowalającym poziomie. Zbiory rzepaku kształtowały się na poziomie 4 t/ha, pszenicy ok. 7,5 t/ha, natomiast buraków udało się zebrać około 80 t/ha, ale odbiór przewidziany jest przy dobrym wietrze na początek stycznia. Mam nadzieję, że następny rok będzie jeszcze lepszy – dodaje młody rolnik.

(rtr) pp

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia