logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Cyfrowa teczka Grimme - źródło informacji w jednym miejscu fot. Grimme

Cyfrowa teczka Grimme - źródło informacji w jednym miejscu

Napisał  Gru 17, 2017

Grupa Grimme, która od lat należy do grona czołowych producentów maszyn do ziemniaków, buraków i warzyw stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Niemiecka firma dba nie tylko o to, aby wyprodukowane maszyny były dostosowane do potrzeb użytkownika i pozwalały zwiększyć wydajność jego pracy, ale również o to, aby miał on pełną wiedzę na temat specyficznych informacji o maszynie.

Podczas targów Agritechnica, które odbyły się w minionym miesiącu w Hanowerze, Grimme zademonstrowało między innymi swój nowy portal myGRIMME, którego bazą jest cyfrowa teczka maszyny, w której znajdują się wszystkie specyficzne informacje o maszynie, takie jak wyposażenie, instrukcja obsługi oraz szczegółowa lista części zamiennych. 

Przedstawione w przejrzysty sposób informacje, mają stanowić będą zawierać między innymi wskazówki dotyczące konserwacji i aktualizacje techniczne.

Maszyny wyprodukowane w 2011 roku i nowsze są automatycznie rozpoznawane przez system, dlatego użytkownik nie musi ręcznie wprowadzać danych, co pozwala zmniejszyć do minimum czasochłonne wyszukiwanie dokumentów.

Dzięki nowemu portalowi, maszyny posiadające GPS, będą mogły zostać umiejscowione na mapach Google Maps, przez co użytkownik będzie mógł w każdej chwili sprawdzić lokalizację maszyny i pokonywane przez nią trasy.

Za pomocą ustalenia lokalizacji tzw. geofencing, użytkownik może na mapie Google Maps zaznaczyć obszar, którego maszyna w danym czasie nie może opuścić. Jeżeli maszyna opuści oznaczony obszar, użytkownik otrzymuje wiadomość. Umożliwia to szybką reakcję podczas nieoczekiwanych zdarzeń, a poza tym zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą.

Rejestracja na portalu myGRIMME jest darmowa. 

(rtr) KP, Grimme

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia