SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

22.4°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
New Holland serii T4 F/N/V - większa moc i lepsze osiągi fot. New Holland

New Holland serii T4 F/N/V - większa moc i lepsze osiągi

Napisał  Gru 18, 2017

New Holland jest firmą, która w swoim szerokim asortymencie, oprócz standardowych traktorów czy kombajnów zbożowych, uwzględnia także ciągniki specjalistyczne.

Włoskie przedsiębiorstwo wprowadziło jakiś czas temu ulepszenia do nowej, złożonej z czterech modeli serii T4 F/N/V, zapewniając maszynom większą moc i lepsze osiąg, zaawansowaną filtrację powietrza, mocniejszy układ hydrauliczny oraz nowy pakiet przedniego układu zawieszenia narzędzi i WOM-u.

W skład serii wchodzą modele o mocy znamionowej wynoszącej 75, 86, 99 lub 107 KM, a każdy z nich wyposażony jest w wydajny czterocylindrowy silnik o pojemności 3,4 litra, który w pełni dostosowany do norm emisji spalin Tier 4A.

Pokrywa silnika w nowych ciągnikach T4 F/N/V została wyposażona w nowe światła i większe szczeliny wentylacyjne, zwiększające wydajność chłodzenia. W celu pomieszczenia w kabinie niższego o 6,5 cm tunelu przekładni, pokrywa silnika została nieznacznie podniesiona, jednak dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu nie powoduje to pogorszenia widoczności.

Seria T4 F/N/V doskonale nadaje się do pracy w sadach i jest rozwinięciem wzorcowej serii specjalistycznych ciągników TN, która była inspiracją przy ustalaniu koncepcji konstrukcyjnej i podobnie jak ona wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania.

Modele serii T4 F/N/V, dostępne ze standardową osią przednią lub renomowaną osią SuperSteer™ z automatycznym napędem na cztery koła, zostały skonstruowane pod kątem bezpieczeństwa obsługi w trudnym terenie, przy czym mogą być skonfigurowane do pracy pomiędzy rzędami o szerokości zaledwie 1061 mm.

Ciągnik posiada New Holland Blue Cab 4, która w stu procentach chroni operatora przed szkodliwymi substancjami jest zgodna ze standardem EN 15695- 2:2009 dotyczącym filtracji powietrza oraz EN 15695- 1:2009 dotyczącym nadciśnienia w kabinie.

Kabina New Holland Blue Cab 4 to także niesamowity komfort pracy - poziom głośności w kabinie wynosi zaledwie 78dB(A).

(rtr) KP, New Holland

reklama
reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama reklama

Jak zyskać wysoki plon ziemniaka

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail