fbpx
Belarus 923.6 - nowoczesny, prosty i niezawodny fot. Portal Okiem Rolniczy Okiem Rolnika

Belarus 923.6 - nowoczesny, prosty i niezawodny

Napisał  Paź 17, 2021

MTZ Belarus jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych w Europie wschodniej, który pokazuje, że jego aspiracje sięgają, aby w najbliższej perspektywie czasowej znaleźć się w gronie najbardziej rozpoznawalnych marek ciągników na świecie.

Mińska Fabryka Traktorów jest ceniona przede wszystkim za niezawodność i solidność swoich maszyn. Belarusy są proste, pozbawione kłopotliwej elektroniki, niedrogie i przeznaczone dla klientów ceniących niskie koszty eksploatacji oraz wysoką wydajność.

Białoruska firma posiada swoje przedstawicielstwa w kilkudziesięciu krajach na świecie, co pokazuje, że jej działania mają wymiar globalny.

Belarus był obecny także na listopadowych targach Agritechnica w Hanowerze w 2017 roku, które są największą tego typu imprezą na świecie. Na stoisku firmy z Mińska można było zobaczyć między innymi model Belarus 923.6.

Charakterystyczną cechą tego ciągnika jest wydajny i ekonomiczny silnik D-245.5S4 o mocy 95 KM, z elektronicznym układem kontroli paliwa Common Rail (BOSH), a także systemem oczyszczania spalin ROSSKATavto.

Model 923.6 to nowoczesny, prosty i niezawodny ciągnik ogólnego przeznaczenia, który może być z powodzeniem wykorzystany do prac rolniczych (uprawa roślin, prace przy żywym inwentarzu, zbiór i transport), usługach komunalnych, budownictwie i przemyśle.

Charakterystyczne cechy Belarus MTZ 923.6:

– mocny i ekonomiczny silnik wysokoprężny D-245.5S4 z układem elektronicznego sterowania dopływem paliwa Common Rail (BOSH) z turbosprężarką, intercoolerem oraz układem oczyszczania spalin ROSSKATavto,

– przednia oś napędowa z planetarno-cylindrycznymi skrzyniami biegów PVM 822,

– sterowanie hydrostatyczne z typem pompy dozującej,

– zsynchronizowana skrzynia biegów (7/2) i zsynchronizowany reduktor (mnożnik); 14 biegów do przodu i 4 biegi wsteczne,

– WOM z wygodniejszą regulacją zewnętrzną,

– bezpieczna i wygodna kabina, która spełnia wymogi dyrektyw UE i OECD,

– podnośnik hydrauliczny o udźwigu 4000 kg,

– zbiornik paliwa na 120 litrów.

Belarus 923.6 posiada komfortową kabinę oraz bardzo wygodne siedzenie, co sprawia, że skierowany jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie uniwersalność maszyny i pracę w komfortowych warunkach.

(rtr) KP, Belarus

Udostępnij:

Skomentuj