16.7°C

partnerzy:

reklama reklama reklama
reklama
1/67

24. edycja targów AGROTECH za nami

Napisał  Mar 21, 2018

Za nami największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn organizowane w halach wystawienniczych.

Tegoroczna, dwudziesta czwarta edycja targów AGROTECH pokazała, że nadal jest duża grupa osób zainteresowanych zwiedzaniem ekspozycji podczas wystaw i targów rolniczych.

Mieli oni okazję zobaczyć ekspozycję zgromadzoną w 11 halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym. 24. edycja AGROTECHU to targi ze światowymi brandami i najlepszymi polskimi firmami. Jak zwykle, towarzyszyła im ekspozycja targów LAS-EXPO.

AGROTECH po niemal ćwierć wieku doświadczeń w organizacji targów rolniczych, to silna marka na rynku branży rolniczej.

Zakres branżowy targów to najnowsze ciągniki, maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, środki do produkcji rolniczej  takie jak: nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozy, pasze i dodatki paszowe.

Ekspozycja obejmuje również wszelkie akcesoria dla rolnictwa czy segment budownictwa inwentarskiego. Targi AGROTECH są miejscem prezentacji liderów rynku rolniczego na świecie i przedstawicieli branży z najwyższej półki.

Każdy gospodarz czy właściciel wielkoobszarowego gospodarstwa znajdzie tu wyposażenie nowoczesnego rolnika na miarę własnych potrzeb. W Kielcach zobaczyć można maszyny wyróżniane tytułami najlepszych na świecie i wiele premier.

Tradycją AGROTECHU są Złote Medale Targów Kielce i Puchar Ministra Rolnictwa przyznawane na uroczystej gali – za najlepsze produkty prezentowane na targach oraz osiągnięcia dla polskiego rolnictwa.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to również merytoryczne konferencje, konsultacje z ekspertami, warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. W wydarzeniu udział biorą czołowe instytucje i instytuty rolnicze w Polsce, stowarzyszenia, organizacje. Po wiedzę z pierwszej ręki przyjeżdżają rolnicy nie tylko z rejonów polski południowej, 

- Targi AGROTECH to obecnie największe targi, spośród wszystkich branż gospodarki, organizowane w Polsce w halach wystawienniczych – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. – W ciągu wielu lat istnienia na rynku rolniczych wydarzeń, kieleckie targi stały się ulubionym miejscem polskich rolników, cieszą się akceptacją branży, są wyznacznikiem trendów dla polskiej wsi.

(rpf) Paweł Pąk / Targi Kielce

Jak zyskać wysoki plon jęczmienia

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama
reklama