12.6°C

partnerzy:

reklama
Kombajn Massey Ferguson IDEAL z nagrodą Red Dot Award fot. Agco

Kombajn Massey Ferguson IDEAL z nagrodą Red Dot Award

Napisał  Sie 07, 2018

Innowacyjny projekt kombajnu IDEAL Massey Ferguson został uhonorowany nagrodą Red Dot Award. Oficjalne wręczenie prestiżowej nagrody „Best of the Best” odbyło się w Essen.

Jest to wyróżnienie „Best of the Best” w ramach konkursu Red Dot Design Award w kategorii pojazdów użytkowych: Design Produktów 2018. Prestiżowa nagroda została wręczona 9 lipca podczas uroczystości w Aalto Theatre w niemieckim Essen.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono łącznie 6300 produktów z 59 krajów. Wszystkie produkty zostały ocenione indywidualnie przez międzynarodowe jury składające się z 39 niezależnych profesjonalistów z branży projektowania.

Najwyższe wyróżnienie otrzymało jedynie 1,1% projektów konkursowych – znak jakości „Red Dot: Best of the Best”

Jako jeden z nielicznych projektów odznaczonych znakiem „Best of the Best”, MF IDEAL dołączył do innych zwycięzców tegorocznej edycji konkursu, takich jak samochody sportowe Ferrari Portofino czy McLaren 720S.

„Wyrafinowany design sprawia, że ten wysokowydajny kombajn stanowi innowacyjny i doskonale przystosowany sprzęt wychodzący naprzeciw wymaganiom przyszłości” - uzasadniło jury.

Sędziowie docenili elegancki design, wysoką ergonomię kabiny operatora i doskonałą widoczność, dodając: „Kombajn IDEAL jest wydajny, wytrzymały i jednocześnie wyjątkowo komfortowy w użyciu.”

Eric Hansotia, Senior Vice President Global Crop Cycle and Fuse Connected Services, and Barry O’Shea, Vice President & Product Line Leader Global Gold Harvesting, z AGCO, partnera Massey Ferguson, odebrali nagrodę w imieniu zespołu ds. rozwoju i projektowania międzynarodowego.

„Kombajn IDEAL jest efektem wielu lat badań i rozwoju, zaangażowaniu wielu zespołów projektowych o różnych specjalizacjach i najwyższego poziomu wiedzy eksperckiej”, powiedział Eric Hansotia. „Poszukujemy zawsze nowoczesnych, innowacyjnych i trwałych rozwiązań dla rolników, którzy oczekują od nas najwyższej jakości.

Kombajn IDEAL to doskonały przykład na to, jak AGCO realizuje misję zapewniania najlepszych rozwiązań rolnikom, którzy produkują żywność dla całego świata.”

IDEAL marki Massey Ferguson to całkowicie nowa linia najwyższej jakości kombajnów, zaprojektowana zgodnie z wymaganiami rolników i operatorów kombajnów na całym świecie. Linia IDEAL wyznacza nowe standardy wydajności w branży. Obejmuje ona trzy modele od 451 do 647 KM, które zapewniają najwyższy poziom produktywności i efektywności działania.

(rtr) Paweł Pąk / Informacja prasowa AGCO

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama
reklama