20.6°C

1/5

Targuj się z Korbankiem na AgroShow w Bednarach

Napisał  Wrz 21, 2018

Targi rolnicze – jak nazwa wskazuje – pozwalają na targowanie się, lub na uzyskanie towaru w cenie niższej niż obowiązująca. Dlatego na trwającej wystawie rolniczej Agro Show w Bednarach, firma Korbanek z Tarnowa Podgórnego wprowadza specjalne rabaty na prezentowany sprzęt.

Warto je sprawdzić, bo Korbanek sprzedaje maszyny takich firm jak Arbos, Rostselmash, Fendt i McHale.

Teraz ogłasza specjalną cenę targową: jak informuje na Facebooku, „zaprezentujemy 7 nowych marek w naszej ofercie i będzie można z nami porozmawiać o specjalnych warunkach zakupu z okazji spotkania się na targach. Klienci którzy przyjdą na nasze stoisko zauważą że na niektórych są specjalne ceny targowe! Na pozostałych możesz negocjować rabat specjalny, jeśli jeszcze na targach podpiszesz umowę z nami”...

Na stoisku będzie też można poznać i kupić quady prezentowane przez firmę z Tarnowa Podgórnego. I tutaj można spodziewać się rabatów, w tym rabatu dodatkowego do 5 tysięcy zł.

Na stoisku są obecne m.in. Polarisy: jak podaje dealer, „wśród wystawianych przez nas marek, znajdą się także ciągniki rolnicze POLARIS. Polaris to marka powstała w 1954 roku, specjalizująca się w pojazdach typu ATV, UTV i SxS! Polarisy stanowią dużą pomoc w gospodarstwach, przy tym są bardzo korzystne cenowo, a homologacja na ciągnik rolniczy umożliwia pełen zwrot VAT”.

(rtr) Paweł Okoński

reklama