26.5°C

partnerzy:

reklama
reklama
1/2

Wkrótce nowa odsłona Case IH Magnum

Napisał  Sty 22, 2019

CASE IH Magnum wreszcie w nowej odsłonie! Taką informację możemy przekazać fanom marki, którzy zdążyli się przyzwyczaić przez lata do bardzo zachowawczej stylistyki i bardzo prostych kształtów.

Co prawda na materiałach prezentowanych w mediach społecznościowych przez Case IH widzimy jedynie przebudowany przód ciągnika, m.in. z całkowicie nowym układem i kształtem lamp, ale bardzo prawdopodobne jest, że lekkości nabrały również pozostałe elementy ciągnika. Jedno jest pewne - kierunek zmian upodobni ciągniki Magnum do obecnie oferowanych serii Optum i Maxxum. Kliknij tutaj, aby zobaczyć film

Prezentacja wzbudza również ciekawość co do zastosowanych rozwiązań technologicznych, co prawda oznaczenie na masce ciągnika wskazuje na kontynuację zakresu mocy na poziomie z dotychczasowej serii Magnum, ale na prezentowanym zwiastunie widzimy m.in. również nowy podłokietnik z joystickiem.

Film, będący zapowiedzią tego, co wkrótce ujrzy światło dzienne możemy zobaczyć na profilu Facebook marki Case IH w Stanach Zjednoczonych. Z informacji zza oceanu dowiadujemy się, że premiera nowego CASE IH Magnum przewidziana jest na 13 lutego 2019 roku – czekamy zatem cierpliwie!

(rtr) pp

https://twitter.com/Case_IH/status/1086216689446993920

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama