24.7°C

reklama
Zakończenie pokazów maszyn zielnonkowych New Holland

Zakończenie pokazów maszyn zielnonkowych

Napisał  Cze 14, 2016

Jutro ostatni z cyklu pokazów „Spring Demo Tour” pod hasłem „Ekspert w rozwiązaniach dla hodowców”, który odbędzie się w miejscowości Lichtajny koło Ostródy. Firma New Holland od 17 maja do 15 czerwca zorganizowała w 14 miejscach w Polsce pokazy swoich maszyn.

Oprócz ciągników serii T5, T4, T6 i TD5 rolnicy mogli zobaczyć i przetestować maszyny zielonkowe będące w ofercie Firmy New Holland. Na szczególną uwagę załuguje tu wprowadzana do oferty, nowa forma regulowania stopnia zgniotu w zmiennokomorowych pasowych prasach rolujących z linii Roll-Belt. Oprócz niej i całej gamy sprzętu do zbioru zielonek można było zobaczyć także pracę stałokomorowej walcowej prasy rolującej z rodziny Roll Baler, a także stałokomorowej łańcuchowo-listwowej prasoowijarki BR 6090 Combi.

Różnorodność i bogactwo oferty maszynowej firmy New Holland oraz konkurencja na rynku powoduje, że producent robi wszystko, żeby sprostać rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom właścicieli gospodarstw rolnych. Analizując potrzeby każdego rolnika dostarcza sprzęt, który zaspokaja ich indywidualne potrzeby i dzięki takiemu podejściu oraz przystępnych cen stał się tak popularny na polskiej wsi.

(rt)

reklama