Wydrukuj tę stronę
Case IH Versum zmienia nazwę fot. Paweł Pąk

Case IH Versum zmienia nazwę

Napisał  Cze 23, 2019

Firma Case IH tłumaczy, że zmiana nazwy jest konieczna, aby uniknąć konfliktów z produktami o podobnych nazwach i wyróżnić swoją ofertę, czyli ciągniki marka Case IH zdecydowała się zmienić nazwę swoich wielokrotnie nagradzanych ciągników o zakresie mocy od 100 do 130 KM z przekładnią CVXDrive. Nowa nazwa to Case IH Vestrum CVXDrive.

Wybraliśmy nazwę Vestrum z uwagi na jej łacińskie znaczenie, tj. „Twój” – mówi Peter Friis, Case IH Marketing Director Europe. – Ten ciągnik jest przeznaczony dla klientów, którzy potrzebują wydajnego i wygodnego ciągnika do różnorodnych zadań

Producent zapewnia, że zmiana nazwy nie ma wpływu na żadne inne funkcje modeli Case IH Vestrum CVXDrive 100-130 KM, które standardowo wyposażone są w bezstopniową przekładnię Case IH CVXDrive. Nowa gama została wprowadzona na rynek na lutowych pokazach SIMA w Paryżu, gdzie zdobyła nagrodę Machine of the Year 2019 w kategorii ciągników klasy średniej.

– Chcielibyśmy zapewnić naszych klientów, że nie zmieni się żaden inny aspekt ciągnika - wszystkie specyfikacje pozostaną takie same, jak w momencie premiery, a dostawy realizowane w 2019 r. pozostaną bez zmian – powiedział Thierry Panadero, Vice-President Case IH Europe – Będziemy kontynuować nasze działania związane z wprowadzaniem produktu na rynek i z niecierpliwością oczekujemy na spotkania z naszymi klientami w nadchodzących miesiącach, tak w terenie, jak i na wystawach, oraz na zaprezentowanie tych fantastycznych ciągników.

(rtr) pp / Źródło: Case IH