6.4°C

Ursus C-385 w promocyjnej ofercie fot. URSUS

Ursus C-385 w promocyjnej ofercie

Napisał  Lip 13, 2019

Ursus S.A. informuje na swojej stronie internetowej o promocji obejmujującej sprzedaż Ursusa C-385. – Kontynuujemy promocję na ciągniki URSUS C-385 o mocy 85 KM, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich rolników! – informuje Ursus.

Z opisu oferty wynika, że 85-konny ciągnik można nabyć w kwocie od 114 tys. zł netto z klimatyzacją w gratisie, a producent deklaruje, że można oszczędzić nawet 20 tysięcy złotych.

Ursus C-385 to bliźniaczy model wersji C-382. Producent deklaruje, że już standardowe wyposażenie sprawia, że maszyna nadaje się zarówno do prac rolniczych, transportowych, jak i komunalnych i pomocniczych.

W stosunku do pierwowzoru zmieniono silnik, skrzynię przekładniową oraz most napędowy tylny i przedni. Prędkość maksymalna nadal wynosi 40 km/h, ale Ursusa C-385 w wersji modelowej na rok 2019 wyposażono w mocniejszy podnośnik.

Ursusa C-385 wyposżono w czterocylindrowy silnik Perkins 854E-E34TA spełniający normę Stage IIIB. Turbodoładowana jednostka z chłodnicą powietrza została uzupełniona o skrzynię Carraro 24x12 z Powershuttle (czyli rewers na żądanie z utrzymaniem dotychczasowej prędkości) i Power Shift oraz biegami pełzającymi. Różne rodzaje kół pozwalają dostosować ciągnik do wielorakich prac.

Podstwowe dane techniczne 85-konnego Ursusa C-385 to: 
- prędkość maks: (40 km/h),
- 4 złącza hydrauliki tylnej - w standardzie,
- instalacja pneum. hamulców przyczep: 1- i 2-obwodowa - w standardzie,
- górny regulowany zaczep transportowy oraz zaczep rolniczy - w standardzie,
- wnętrzne sterowanie ramionami TUZ - w standardzie,
- silnik Perkins EU IIIB,
- układ przeniesienia napędu 4x4,
- skrzynia przekładniowa 12 x 12 z rewersem synchronizowanym,
- udźwig podnośnika – do 3100 kg,
- kabina czterosłupkowa o doskonałej widoczności z uchylnym oknem w dachu

(rtr) pp / Źródło: Ursus

reklama