fbpx
1/2

MF Always Running - ciągnik zastępczy w nowym standardzie

Napisał  Sty 19, 2020

Massey Ferguson, międzynarodowa marka koncernu AGCO (NYSE: AGCO), wykorzystując swą obecność na targach Polagra Premiery 2020, z dumą informuje o wprowadzeniu na rynek kompleksowej usługi udostępniania floty zastępczej, wyznaczającej nowe standardy w dziedzinie obsługi klientów branży maszyn rolniczych – informuje koncern AGCO w komunikacie prasowym.

Usługa „MF Always Running - Twoja flota zastępcza” jest dostępna dla wszystkich właścicieli ciągników Massey Ferguson poprzez dealerów MF uczestniczących w programie. W jej ramach właściciele otrzymują ciągniki zastępcze, co zapewnia ciągłość prowadzenia działalności i utrzymania wysokiej wydajności podczas serwisu lub naprawy posiadanego ciągnika.

W zakresie programu MF Always Running uczestniczący w nim dealerzy Massey Ferguson będą zapewniać ciągniki zastępcze o mocy od 100 KM do 400 KM, w zakresie od ciągników ogólnego zastosowania, poprzez tzw. „tytany prac polowych”, aż po flagowce z serii MF 8700 S. Niniejsza usługa będzie stopniowo wprowadzana w życie podczas pierwszego kwartału 2020 na rynku polskim, francuskim, niemieckim, brytyjskim i irlandzkim, hiszpańskim, włoskim, norweskim i duńskim, a w przyszłości zostanie także rozszerzona na inne rynki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obsługa klienta oraz jego zadowolenie to kluczowe czynniki sukcesu w naszej branży. Maszyny rolnicze każdej marki ulegają awariom, co zawsze stanowi kłopot dla ich właścicieli, jednakże zapewnione w takich sytuacjach wsparcie generuje zaufanie i lojalność klientów danej marki – powiedział Francesco Quaranta, Vice-President Sales, Marketing & Product Management, Massey Ferguson Europe & Middle East.

Dlatego właśnie opracowaliśmy program MF Always Running Twoja flota zastępcza. Zapewni on, że niezbędna obsługa techniczna lub naprawa nie wpłynie na ciągłość prowadzenia działalności przez klientów Massey Ferguson – dodał Pan Quaranta – Massey Ferguson to pierwszy producent maszyn rolniczych wprowadzający tego typu usługi wsparcia klienta w branży.

Co ważne, klienci nie dostaną po prostu pierwszego lepszego starego ciągnika, który akurat znajduje się na placu u dealera. Flota pojazdów zastępczych MF Always Running obejmuje ciągniki o wieku poniżej jednego roku, w pełni wyposażone i gotowe do pracy.

Przykładowo modele MF 5713 S, 130 KM są przystosowane do montażu ładowacza, a modele określane jako „tytany prac polowych” są standardowo wyposażone w system nawigacji Auto – Guide oraz przedni podnośnik ( TUZ ).

Najlepszy ciągnik zastępczy do wykonania każdej pracy

Flota ciągników zastępczych MF Always Running obejmuje poniższe modele wybierane przez dealerów w celu spełnienia jak najszerszego zakresu potrzeb klientów działających na danym terenie.

Gospodarstwo hodowlane/mleczne/mieszane – sektor ciągników o mocy 100 KM - 130 KM
• MF 5713 S, 130 KM wyposażony w przekładnię Dyna 4 lub Dyna 6, przygotowany do montażu ładowacza, z opcją Visio Roof

Gospodarstwo mieszane - sektor ciągników o mocy 140 KM - 180 KM
• MF 6718 S, 175 KM

Gospodarstwa rolne – 150 KM - 190 KM
• MF 7718 S, 180 KM
• MF 7719 S, 190 KM

Gospodarstwa rolne/usługodawcy – sektor ciągników o mocy 200 KM - 260 KM
• MF 7720 S, 200 KM
• MF 7726 S, 255 KM

Gospodarstwa rolne/usługodawcy – sektor ciągników o mocy 270 KM - 400 KM
• MF 8732 S, 320 KM (Dyna-VT)
• MF 8740 S, 400 KM (Dyna-VT)

Wszystkie poniższe ciągniki wyposażone są w przekładnię Dyna 6 lub Dyna-VT, system nawigacji Auto – Guide oraz przedni podnośnik ( TUZ ).

To jedyne tak proste, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie na rynku – dodał Pan Francesco Quaranta.

Koncern AGCO (NYSE: AGCO) jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu, wytwarzaniu i rozpowszechnianiu rozwiązań mających zastosowanie w rolnictwie. Dostarcza także zaawansowane rozwiązania technologiczne dla rolników na całym świecie, oferując pełną gamę sprzętu rolniczego i związane z nim usługi. Produkty AGCO sprzedawane są pod szyldem pięciu głównych marek – Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® oraz Valtra® – wspieranych przez markę Fuse® dostarczającą inteligentne rozwiązania dla rolnictwa. Koncern AGCO został założony w 1990 r. i ma siedzibę w Duluth w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku osiągnął przychody ze sprzedaży netto na poziomie 9,4 miliarda USD. Nowości na temat firmy i organizowanych wydarzeń, a także inne informacje dostępne są Twitterze: @AGCOCorp. Bieżące informacje finansowe koncernu można obserwować na Twitterze za pośrednictwem hasztagu #AGCOIR.

(rtr) pp

Udostępnij:

Skomentuj