Ciągniki są wszędzie! Plaża w Mielnie

Napisał  Sie 31, 2016

Dziś ostatni dzień wakacji więc mamy zdjęcie bardzo mocno „wczasowe”. Okres letni sprzyja wyjazdom, również nad nasze polskie morze.

Okazuje się, że nasze hasło „ciągniki są wszędzie” jest aktualne nawet na naszych plażach. Załączone zdjęcie obrazuje ciągnik rolniczy John Deere z przyczepą Ursus, które służy do prac komunalnych. Fotka została wykonana na plaży w Mielnie. Jak widać sprzęt tak nieodzowny w gospodarstwie rolnym pomaga również przy pracy w innych branżach.

Już wkrótce na portalu rolniczym okiemrolnika.pl pokażemy kolejne nietypowe zastosowania ciągników rolniczych, które na codzień kojarzą się wszystkim z pracą w gospodarstwie. Opisana sytuacja potwierdza to, co jest pewne - ciągniki są wszędzie!

(rtr) pp

Redakcja portalu rolniczego www.okiemrolnika.pl przygotowuje dla Was codziennie wiadomości rolnicze oraz informacje o nowościach dotyczące różnych dziedzin rolnictwa, są to: technika rolnicza, uprawa, zwierzęta (bydło mięsne i mleczne, trzoda chlewna, drób), prawo i finanse oraz „więcej niż rolnictwo” (motoryzacja, elektronika, rozrywka, czas wolny, zdrowie). Zapraszamy do współpracy osoby chcące współtworzyć portal www.okiemrolnika.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.