fbpx

Ciągniki Steyr nie przestają zaskakiwać! Najmocniejsze modele oferują moc nawet 300 KM!

Napisał  Mar 08, 2022

Ciągnik Steyr przeznaczony jest nie tylko do prac rolniczych, to nowoczesna maszyna, która może mieć zastosowanie w wielu branżach przemysłu, takich jak branża komunalna, ochrona krajobrazu czy gospodarka komunalna. Cechuje je niezwykła wydajność i wszechstronność, marka oferuje dziewięć serii ciągników, dlatego mają one szerokie grono zadowolonych użytkowników. / materiał promocyjny

Ciągniki Steyr - nowoczesne technologie

Bardzo popularna seria ciągników Steyr to Terrus CVT. Można tutaj wybrać modele ciągników zaopatrzone w silniki o mocy 250, 270 lub 300 KM. Jest to najmocniejsza maszyna tej marki, która posiada wiele innych zalet. Zmodernizowana obecnie wersja  to ciągnik Steyr Terrus CVT zaopatrzony w szereg nowych funkcjonalności umożliwiających większy komfort i ergonomię z użytkowania maszyny. Unowocześniony model przeszedł również facelifting z zewnątrz, zmienione zostało również wzornictwo maski komory silnika. Nowoczesna kabina zapewnia niski poziom hałasu, jedynie 66 dB, dzięki temu możliwe jest nawet prowadzenie rozmowy telefonicznej, większa liczba reflektorów LED sprawia, że ciągnik steyr jest doskonale oświetlony z każdej strony. Amortyzacją objęta jest kabina i przednia oś, co w połączeniu z bardzo dobrze wyciszoną przestrzenią dla kierowcy zdecydowanie pozytywnie wpływa na komfort pracy w czasie jazdy. Optymalny stosunek masy do mocy ciągnika sprawia, że jest ona wykorzystywana w różnych sytuacjach, nie tylko w pracach polowych.

Ciągnik Steyr - lepsza wydajność i komfort pracy

Silniki Steyr osiągają lepszy moment obrotowy w porównaniu do konkurencji. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na dodatkową wydajność, system S-tronic umożliwia sterowanie pracą między silnikiem a przekładnia, co pozwala na dostosowanie całego układu napędowego do bieżących warunków jazdy ciągnika. Z kolei wydajne technologie stosowane w silnikach steyr zapewniają większa moc przy mniejszym zużyciu paliwa. Korzyści w takim wypadku są nie tylko ekonomiczne, ale jest to również technologia przyjazna środowisku z powodu niższej emisji spalin. Na uwagę zasługuje również system automatycznego prowadzenia S-Guide czy układ automatycznego wykonywania skrętu. Nowsze modele ciągnika Steyr wyposażono także w blokadę parkingową, załączaną za pomocą dźwigni wyboru prędkości.

Marka Steyr (zob. https://agrihandler.pl/steyr/) jest wiodącą marką wśród ciągników, jest przykładem do naśladowania w zakresie innowacyjności i jakości. Nowoczesne wzornictwo ciągników, a także ich niezawodność- i częste wykorzystywanie nowych technologii sprawia, że ciągniki Steyr są znane od lat w całej Europie.

(rtr) / materiał promocyjny

Udostępnij:

Rzuć na to okiem!