REKLAMA

Toyota Hilux – solidny partner do ciężkiej pracy


Odwiedziliśmy gospodarstwo rolne pana Krzysztofa Kruszyka z Borowca k. Kalisza, w którym produkuje się głównie ziemniaki dla przetwórstwa.

REKLAMA

Odwiedziliśmy gospodarstwo rolne pana Krzysztofa Kruszyka z Borowca k. Kalisza, w którym produkuje się głównie ziemniaki dla przetwórstwa.

Ziemniaki to podstawa
Gospodarstwo położone we wsi Borowiec k. Kalisza ma areał liczący 710 hektarów. Na 400 ha uprawiane są ziemniaki z przeznaczeniem do przetwórstwa, których w tym roku udało się zebrać ok. 30 ton z hektara. Pozostałe uprawy stanowią zboża, w tym kukurydza.

 {gallery}galerie/TOYOTA HILUX MIKOLAJCZAK{/gallery}

Bardzo ważne są maszyny
W zależności od potrzeb oraz sezonu, a co za tym idzie, wykonywanych zabiegów agrotechnicznych w gospodarstwie, wykorzystywane są różnego typu maszyny rolnicze, są to m.in. ciagniki, pługi, agregaty do siewu i uprawy czy też kombajny i wiele innych, bez których nie da się prowadzić wydajnej uprawy.

Rolnictwo to przede wszystkim wieś
Gospodarstwa rolne takie jak to, na którym gospodaruje pan Krzysztof, położone są na terenach wiejskich i często w dużej odległości od miasta, w tym od sklepów, szkół, przedszkoli, poradni lekarskich czy też szpitala i wielu innych miejsc, do których dotarcie często jest konieczne.

Solidny samochód potrzebny tak samo jak ciągnik
Okazuje się, że dobry i sprawny samochód w gospodarstwie jest ważny tak samo jak ciągnik przy pracach polowych.
W sprawnym przemieszczaniu się i dotarciu nawet w odległe miejsca niezbędny jest niezawodny, komfortowy i ekonomiczny pojazd.

- Mój Hilux przydaje się do przewożenia środków chemicznych, daje radę przy przewożeniu beczki z paliwem oraz podczas wjazdu na pole – pan Krzysztof wymienia zalety swojego auta – jest też doskonałym środkiem transportu na wakacje i na zakupy – dodaje.

Serwis to podstawa
Bardzo ważny dla pana Krzysztofa jest rzetelny i kompetentny serwis – bardzo dobrze oceniam serwis Toyota Mikołajczak, to zawsze dobra obsługa oraz auto zastępcze bez najmniejszego problemu.

Pickup doskonały na gospodarstwo
Dobrze mieć do dyspozycji pojazd uniwersalny, który pozwoli bezpiecznie i w komfortowych warunkach przewieźć nawet sporą rodzinę wraz z zakupami czy też wakacyjnymi bagażami, a przy okazji zabierze rowery oraz inny sprzęt rekreacyjny.

Okazuje się, że idealnym samochodem dla rolnika będzie wybór auta typu pickup. Jest duży, komfortowy, bezpieczny, zwrotny, a przy okazji poradzi sobie po zjechaniu z asfaltowej czy utwardzonej nawierzchni.

Poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach
To auto, którym możemy wjechać daleko w pole, tam gdzie zazwyczaj radzą sobie wyłącznie ciągniki oraz inne ciężkie maszyny. Błoto, śnieg, trudne warunki drogowe można pokonać takim pojazdem bez większych problemów i ryzyka zniszczenia elementów podwozia, co zapewnia duży prześwit.

Toyota Hilux - solidny partner do ciężkiej pracy
Auto miało premierę w 1968 roku, przez niemal 60 lat kultowy pickup dowiódł swej niezawodności w każdym zakątku świata.

Jego rama i nadwozie zapewniają dużą wytrzymałość. Auto ma bardzo atrakcyny wygląd, a wysokiej jakości elementy wnętrza i zwiększony uciąg sprawiają, że Hilux nie ma sobie równych - na niebezpiecznych bezdrożach i podczas codziennej ciężkiej pracy.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu materiału p. Krzysztofowi Kruszykowi oraz autoryzowanemu dealerowi TOYOTA MIKOŁAJCZAK z Kalisza.
Więcej informacji: www.toyotamikolaczak.pl

(rw) pp


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA