REKLAMA

Tragedia podczas prac polowych. Nie żyje 77-letni mężczyzna

Redakcja
13.05.2024
chat-icon 1

O śmiertelnym wypadku podczas prac polowych poinformowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie oraz lokalny portal tyna.info.pl

REKLAMA

Wstępne ustalenia policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia wynika, że 11 maja 2024 roku w godzinach wieczornych, podczas prac polowych w miejscowości Wesołówka (województwo świętokrzyskie, powiat opatowski, gmina Tarłów), doszło do nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego jedna osoba poniosła śmierć.

Monika Żurek z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie przekazała portalowi tyna.info.pl, że wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 77-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus pojechał na pole w celu skoszenia trawy. Gdy mężczyzna długo nie wracał, zaniepokojenie członkowie rodziny po godzinie 21:00 poprosili znajomych aby podjechali na miejsce zobaczyć co się dzieje i dlaczego mężczyzna jeszcze nie wrócił do domu. Niestety 77-latek został odnaleziony bez oznak życia.

Policjanci pracujący pod nadzorem prokuratury przypuszczają, że mężczyzna mógł spaść z ciągnika podczas koszenia. Ciągnik miał urwane koło, dlatego przypuszcza się, że mógł przed wypadkiem np. najechać na nierówność.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie zasad BHP podczas wykonywania wszelkich prac w gospodarstwie rolnym.

Prawdopodobnie mógł najechać na nierówność, w wyniku czego doszło do jego uszkodzenia - dodaje M. Żurek.

(rpf) Źródło: KPP w Opatowie, OSP Ożarów

chat-icon 1

REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


dawvid 15.05.2024

RIP (|)

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA