REKLAMA

Tragiczne skutki zderzenia motocykla z ciągnikiem rolniczym. Nie żyją dwie osoby

Redakcja
29.04.2024
chat-icon 0

Sezon motocyklowy idzie w parze ze wzmożonymi pracami w rolnictwie, co skutkuje pojawieniem się na drogach większej ilości zarówno jednośladów, jak i pojazdów oraz maszyn rolniczych.

REKLAMA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 27 kwietnia 2024 roku na drodze wojewódzkiej nr 340 w powiecie oleśnickim (województwo dolnośląskie). Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motocyklem nie dostosował prędkości i uderzył w tył jadącego w tym sam kierunku ciągnika rolniczego. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące jednośladem.

- Prawdopodobną przyczyną wczorajszego zdarzenia była nadmierna prędkość. Przypominamy, żeby podczas jazdy zawsze pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Nasza podróż nie musi zakończyć się tragicznie. Dbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego – apeluje starszy aspirant Bernadeta Pytel - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Wraz z policjantami apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominamy również o zachowaniu ostrożności podczas jazdy. Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(rpf) Źródło: KPP Oleśnica

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA