logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
reklama
1/5

Syngenta zaprezentowała nowości podczas Fruit Logistica 2018 w Berlinie

Napisane przez  Lut 11, 2018

Na jednym z najbardziej eksponowanych stoisk na targach Fruitlogistica 2018 w Berlinie, światowy lider dostarczający rozwiązania dla rolnictwa, firma Syngenta, zaprezentowała całą gamę ciekawych i nowych odmian warzyw.

Do najciekawszych należały z pewnością odmiany mini pomidorów: Dulcemiel, Dumas, Fontella czy mini Kumato. Odmiany te o przeciętnej wadze od 15 do 20 gr. charakteryzują się tym, że występują w barwach od ciemno-czerwonej poprzez zieloną i żółtą aż do barwy ciemno-brązowej.

Jest to innowacyjna linia pomidorów, które wyróżnia wyjątkowy smak, wysoka zawartość witamin oraz wygoda w użyciu (niestandardowy rozmiar). 

– Do interesujących propozycji należy zaliczyć na naszym stoisku także przedstawioną jako innowacyjna na targach odmianę będącą krzyżówką jarmuża i brukselki – Frisetta – mówi Veronique Le Roux zajmująca się marketingiem i komunikacją w firmie Syngenta. Pokazana w trzech kolorach: zielonym, czerwonym i fioletowym odmiana kapusty, która zawiera dużą porcję antocyjanów grupy barwników szeroko rozpowszechnionych w świecie roślin o udowodnionych właściwościach prozdrowotnych zdrowych dla organizmu. Odmiana ta wchodzi na rynki w krajach Europy zachodniej – dodaje Le Roux.

Nowością jest również zaprezentowana podczas imprezy odmiana arbuza CrispFresh TM, który ma mocno przedłużoną w porównaniu do tradycyjnych odmian zdatność do spożycia. Co więcej odmiana ta nie jest zbytnio nasączona wodą, więc po wyjęciu z lodówki po dłuższym okresie przechowywania może być spożywana bez nieprzyjemnego wyciekania wody i rozpadania się miąższu.

(rup) Tomasz Kodłubański

Najnowsze od Tomasz Kodłubański

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia