logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
reklama
1/12

Zimowe Konferencje Agronomiczne PROCAM 2018

Napisał  Lut 21, 2018

Coroczne spotkania w ramach Zimowych Konferencji Agronomicznych PROCAM 2018 dobiegły końca.

W tym roku spotkania z Klientami odbywały się w sześciu lokalizacjach: 5 i 12 stycznia w Kołobrzegu dla regionów Wielkopolska oraz Zachodnie Pomorze; 26 stycznia w Krynicy Zdrój dla Gości z południowego wschodu; 31 stycznia dla regionu Dolny Śląsk i Opolskie; 2 lutego w Gdynia dla Klientów z Pomorza i Kujaw; 9 lutego w Olsztynie, gdzie na łączonej Konferencji spotkali się Klienci z regionu Warmia i Mazury oraz Żuławy i Powiśle.

Każde ze spotkań cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ organizatorzy przygotowali dla uczestników coś specjalnego. Poza podsumowaniem ubiegłego sezonu oraz wysłuchaniem wykładów na temat agrotechniki zbóż i rzepaku na rok 2018, Goście, w formie testu, mogli skonfrontować między sobą wiedzę m.in. w zakresie rozpoznawania chorób i szkodników w uprawach oraz produktów czynnie zwalczających wskazane agrofagi.

Główny patronat nad tym pionierskim projektem objął Instytut Praktycznej Agronomii PROCAM wraz z Doradcami z Grupy Technicznej. Z rywalizacji wyłonionych zostało blisko 80 finalistów, którzy jesienią 2018 roku wezmą udział ogólnopolskim finale wiedzy agronomicznej. Wszyscy Uczestnicy otrzymali premierową publikację pn. „Katalog Agrofagów”, która wydana została w ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM.

Po oficjalnej części każdej konferencji, gdzie nie zabrakło również wymiany opinii oraz dalszych, żywych dyskusji, odbyły się losowania w ramach Zimowych Loterii PROCAM, które zorganizowano specjalnie dla Uczestników Konferencji.

(rup) Informacja prasowa PROCAM

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia