-1.4°C

1/20

Dni Pola PROCAM 2018 - fotorelacja

Napisał  Cze 14, 2018

Dni Pola PROCAM 2018 odbyły się 10 czerwca w miejscowości Ratyczów. W tym roku dopisała bardzo duża frekwencja. Szczególną urodą fitosanitarną wyróżniały się odmiany rzepaku: Aleksander i Hamilton.

Spotkanie rozpoczęło się wykładami prowadzonymi przez dyrektorów Przemysława Konaszczuka oraz Michała Grześkowiaka. Przedstawiono na nim najlepsze odmiany dostępne w ofercie handlowej PROCAM.

Dni Pola w Ratyczowie zaszczycił swoją obecnością prezes PROCAM - Michał Ciszak, który nie tylko przywitał przybyłych klientów ale także uczestniczył w interaktywnym doradztwie w każdym z działów i wspierał doradców w polu.

Po wykładach bardzo sprawnie przeprowadzono terenowe ćwiczenia gdzie każdy z doradców, od doświadczonych po młodzież, miał wyznaczone zadanie aby promować poszczególne odmiany rzepaku i pszenicy w naturalnych warunkach produkcji terenowej wraz z nawożeniem jak i zabiegami ochrony roślin.

Klienci mogli skorzystać z obecności firm ADOB, BIO-GEN, ICB Pharma, FCA, SDP, SYNGENTA, Ciech Sarzyna, ADAMA i wielu innych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

(rpu) Anna Kamińska / na podstawie informacji prasowej PROCAM

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama