0.6°C

Jęczmień na paszę fot. Paweł Pąk

Jęczmień na paszę

Napisał  Paź 22, 2018

Jęczmień jest jedną z najstarszych roślin uprawnych na świecie. Już w starożytności uchodził za pokarm dający moc i wigor – i te jego cechy wykorzystuje się także dziś.

Charakteryzuje się on stosunkowo krótkim okresem wegetacji. Wynika to z szybszego rozwoju jęczmienia i skutkuje wcześniejszym – nawet o 3–4 tygodnie – dojrzewaniem w porównaniu do pszenicy lub pszenżyta ozimego.

Wymaga on wczesnego siewu – najlepiej rozwija się w czasie długiej i ciepłej jesieni. Jęczmień nie potrzebuje dużej ilości wody do zdrowego wzrostu – nadmiar opadów może mu wręcz przeszkadzać. Jest odporny na susze wiosenne, gdyż bardzo dobrze wykorzystuje zapasy wody.

Dzięki tej umiejętności daje zadowalające plony nawet na lżejszych glebach oraz w suche lata. Warto też pamiętać, że nadmiar wody w okresie formowania i dojrzewania jego ziaren sprzyja rozwojowi różnych chorób grzybowych.

Udział w gospodarce
Znaczenie jęczmienia w zasiewach nabiera powoli wartości. Dawniej był mniej docenianą w Polsce rośliną – z powodu jego delikatności i małej odporności na choroby. Od roku 2012 zaczęło się to zmieniać i obecnie jest jednym z najczęściej uprawianych zbóż (ustępuje tu jedynie pszenicy i pszenżycie). Rolnicy zaczęli doceniać potencjał tej rośliny, ponadto na jej częstszy wysiew na polskich polach znaczący wpływ miało zwiększone zainteresowanie nią za naszą zachodnią granicą.

Wynika to z faktu, iż jest ona chętnie wykorzystywana do produkcji pasz dla zwierząt. Ponadto coraz mniejsze różnice pomiędzy ceną skupu jęczmienia i pszenicy sprawiają, że jego uprawa staje się opłacalna.

Jakie są teraz ceny za paszę z jęczmienia?
Jak podaje Główny Urząd Statystyczny w Polsce, wśród zbóż, które podrożały najbardziej w 2018 r., jest m.in. jęczmień. Jego średnie ceny w Polsce wynoszą 619 zł/t – oznacza to wzrost o 4,8% od wartości notowanej przed rokiem.

Natomiast w okresie od 1 do 8 lipca 2018 r. staniał jęczmień paszowy (o 33 zł/t – do 642 zł/t) i browarniany (o 67 zł/t – do 674 zł/t). Rolnicy i tak mogą jednak w tym roku nieźle na nim zarobić! Jeśli ta relacja cen się utrzyma, z pewnością poprawi się konkurencyjność tego zboża.

Produkcja na kiszonkę – opłacalna czy nie?
Dobór zbóż wysiewanych w gospodarstwach zależy od profilu produkcyjnego gospodarstwa. Warto nadmienić, że jęczmień jest chętnie wybierany przez hodowców trzody chlewnej, gdyż stanowi świetny komponent paszowy dla tuczników i loch (choć nie jest zalecany dla prosiąt). Do zalet tej rośliny należą wysoka energetyczność oraz białko wysokiej jakości.

Co więcej, charakteryzuje się ona znacznie niższą zawartością włókna surowego. Z kolei wadą tej rośliny jako paszy jest posiadanie związków antyżywieniowych, takich jak β-glukany, arabinoksylany czy taniny. Zawartość fitynianów nie jest szkodliwa, uniemożliwiają one jednak przyswajanie przez zwierzęta fosforu zgromadzonego w ziarnie. Z tego właśnie powodu młode prosięta – w wieku do 4 tygodni – nie powinny spożywać paszy z jęczmienia.

Za uprawą jęczmienia na paszę przemawiają jego wysoka wartość energetyczna i białkowa oraz tegoroczny wzrost cen skupu. Ponadto obserwuje się, że stwarza on coraz mniej problemów w uprawie. Na rynkach polskim i zagranicznym pojawia się coraz więcej odmian odpornych na niekorzystne warunki zewnętrzne. Dodatkowo hodowcy, próbując spełnić oczekiwania konsumentów, oferują odmianę hybrydową, która zawiera zwiększoną ilość białka. Dlatego też produkcja paszy z jęczmienia dla zwierząt jest coraz bardziej opłacalna.

(rup) Anna Bluszcz

reklama reklama reklama reklama reklama