REKLAMA

Ursus wkracza na rynek chiński

Redakcja
13.04.2018
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

11 kwietnia 2018 roku, firma Ursus podpisała umowęz chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology, która umożliwi polskiemu przedsiębiorstwu otwarcie się na nowy segment rynku.

fot. Ursus
REKLAMA

11 kwietnia 2018 roku, firma Ursus podpisała umowę z chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology, która umożliwi polskiemu przedsiębiorstwu otwarcie się na nowy segment rynku.

Podpisane porozumienie będzie dotyczyć sprzedaży, montażu oraz produkcji ciągników i maszyn rolniczych, a także importu części i komponentów z Chin.

Dzięki współpracy Ursus będzie mógł nie tylko sprzedawać ciągniki oraz maszyny rolnicze na terytorium Chin, ale także w Hong Kongu i Makao. Możliwe jest także uruchomienie projektu montażu ciągników Ursus w Chinach.

Zawarte porozumienie pozwoli natomiast firmie Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology na sprzedaż swoich części i komponentów, które mogą być wykorzystywane przez polskiego producenta w bieżącej działalności.

Możliwość pojawienia się na stale rozwijającym się rynku chińskim otwiera dla polskiego producenta maszyn i urządzeń rolniczych zupełnie nowe perspektywy.

(rtr) Krzysztof Przepióra, Ursus

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA