REKLAMA

Usługi dodatkowe w sklepie budowlanym

Redakcja - Technika
21.09.2022
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Co jeszcze poza zakupami? Usługi dodatkowe w sklepie budowlanym.Wielkopowierzchniowe sklepy budowlane oferują nie tylko ogromny wybór towarów dla domui ogrodu, ale także szereg usług dodatkowych. Ich katalog może Cię zaskoczyć. Transport, fachowa porada, czy serwis narzędzi to tylko niektóre formy pomocy dla klienta. Przyjrzyjmy się najciekawszym usługom dodatkowym sklepów budowlanych. / materiał promocyjny

fot. Materiały promocyjne
REKLAMA

Co jeszcze poza zakupami? Usługi dodatkowe w sklepie budowlanym. Wielkopowierzchniowe sklepy budowlane oferują nie tylko ogromny wybór towarów dla domu i ogrodu, ale także szereg usług dodatkowych. Ich katalog może Cię zaskoczyć. Transport, fachowa porada, czy serwis narzędzi to tylko niektóre formy pomocy dla klienta. Przyjrzyjmy się najciekawszym usługom dodatkowym sklepów budowlanych. / materiał promocyjny

Usługi transportowe oferowane przez sklepy budowlane

Czas to pieniądz. Zakupy potrafią pochłonąć jedno i drugie. A zakupiony towar trzeba jeszcze dowieźć do miejsca zamieszkania. Warto sprawdzić jak sklepy budowlane pomagają w transporcie zakupionych produktów. Najczęściej pracownicy sklepu bez problemu zabezpieczą towar na czas transportu oraz pomogą w załadunku. Jeśli robimy zakupy online, po uzgodnieniu terminu odbioru równie sprawnie


i szybko odbierzemy materiały nie martwiąc się o pakowanie i samodzielny załadunek.

Jednak nie każdy z nas dysponuje samochodem, a jeśli go posiada to niekoniecznie służy on do przewozu materiałów budowlanych. W takim przypadku sklepy budowlane w Warszawie, a także mniejszych miejscowościach oferują swoim klientom usługę transportu pod wskazany adres. Zdecydowanie warto z niej skorzystać, jeśli mieszkamy w pobliżu sklepu budowlanego. Dodatkowe koszty przewiezienia zakupów mogą być atrakcyjną czasowo i ekonomicznie alternatywą dla opcji samodzielnego przewożenia towaru.

budowlany2

Wraz ze wzrostem odległości od miejsca zamieszkania usługa transportowa staje się droższa, lecz czasami nie mamy możliwości przewozu dużych zamówień a poniesione koszty mogą nie być wcale niższe. Warto wtedy skorzystać z dodatkowej usługi transportu. Sklep z materiałami budowalnymi zrobi to szybko i bezpiecznie. Tego typu placówki często dysponują specjalistycznymi pojazdami, wyposażonymi w windę i HDS. Możliwe jest poszerzenie usługi o rozładunek  i przeniesienie towaru we wskazane prze klienta miejsce.

Pomoc w aranżacji wnętrz i pracach wykończeniowych

Mieszkanie to miejsce w którym możemy zaakcentować swoją oryginalności w aranżacji wnętrz. Często szukamy materiałów, które wyróżnią nasz dom lub mieszkanie na tle innych. Ważną rolę w procesie wykończania wnętrz odgrywają kolory ścian. Z pomocą w realizacji naszych pomysłów przychodzą nam tutaj zwłaszcza sklepy z farbami. Jeśli na półce nie odnajdujesz pojemnika z farbą o kolorze zgodnym


z twoimi wyobrażeniami, upewnij się czy sklep nie oferuje usługi mieszania kolorów. Odpowiednia kompilacja pigmentów i dokładne ich wymieszanie sprawi, że otrzymasz farbę o wymarzonym nasyceniu. Sklepy z farbami mogą pójść jeszcze o krok  dalej i zabarwić także tynki.

O stylu mieszkania decydują czasem detale. Zdziwisz się jak wiele prac związanych z dostosowaniem materiałów do projektu możesz zlecić sklepom budowalnym. Fachowcy dotną idealnie do wymiarów  zawartych w projekcie drzwi, płytki, elementy drewniane lub pleksi. Wiele sklepów budowalnych idzie ze swoją ofertą znacznie dalej. Oferują pomoc projektantów wnętrz, którzy opierając się na sugestiach klientów mogą przygotować kompleksowy projekt kuchni, łazienki czy salonu.  

Serwisy narzędziowe w sklepach budowlanych

W pracach budowlanych niezbędne są narzędzia. Sklepy budowlane często prowadzą nie tylko ich sprzedaż, ale oferują ich serwis. Dzięki temu narzędzia mogą być długo i bezpiecznie użytkowane. Warto zapoznać się z ofertą usług dodatkowych w tej dziedzinie. W warszawskich sklepach budowlanych klienci mogą  za drobną opłatą wykonać przegląd techniczny narzędzi. W przypadku pił łańcuchowych możliwe jest np. ostrzenie łańcuchów. Dzięki temu praca staja się szybsza i mniej męcząca. Zmniejszamy także znacznie ryzyko zniszczenia ciętych materiałów. Oprócz pił w takich miejscach bez problemu naostrzymy także ostrza kosiarki  czy zwykłe noże kuchenne.

W sklepie budowalnym możliwe jest także wykonanie przeglądu narzędzi elektrycznych. Po pracach serwisowych możemy pod okiem fachowca dokonać próbnego rozruchu. Profesjonalny personel pomoże także w zakupie narzędzia odpowiedniego do potrzeb. Jeśli klient nie miał dotychczas okazji używać danego sprzętu serwis wyjaśni zasady jego użytkowania oraz pomoże przy pierwszym uruchomieniu. Jeśli kupujemy np. po raz pierwszy kosiarkę warto pod okiem profesjonalisty zalać ją po raz pierwszy olejem oraz bezpiecznie uruchomić. Dzięki temu będzie służyła długo i  bezawaryjnie.

(rtr) materiał promocyjny

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA