logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Toyota Hilux - solidny partner do ciężkiej pracy Agro Brand

Toyota Hilux - solidny partner do ciężkiej pracy

Napisał  Gru 22, 2016

Odwiedziliśmy gospodarstwo rolne pana Krzysztofa Kruszyka z Borowca k. Kalisza, w którym produkuje się głównie ziemniaki dla przetwórstwa.

Ziemniaki to podstawa
Gospodarstwo położone we wsi Borowiec k. Kalisza ma areał liczący 710 hektarów. Na 400 ha uprawiane są ziemniaki z przeznaczeniem do przetwórstwa, których w tym roku udało się zebrać ok. 30 ton z hektara. Pozostałe uprawy stanowią zboża, w tym kukurydza.

 

Bardzo ważne są maszyny
W zależności od potrzeb oraz sezonu, a co za tym idzie, wykonywanych zabiegów agrotechnicznych w gospodarstwie, wykorzystywane są różnego typu maszyny rolnicze, są to m.in. ciagniki, pługi, agregaty do siewu i uprawy czy też kombajny i wiele innych, bez których nie da się prowadzić wydajnej uprawy.

Rolnictwo to przede wszystkim wieś
Gospodarstwa rolne takie jak to, na którym gospodaruje pan Krzysztof, położone są na terenach wiejskich i często w dużej odległości od miasta, w tym od sklepów, szkół, przedszkoli, poradni lekarskich czy też szpitala i wielu innych miejsc, do których dotarcie często jest konieczne.

Solidny samochód potrzebny tak samo jak ciągnik
Okazuje się, że dobry i sprawny samochód w gospodarstwie jest ważny tak samo jak ciągnik przy pracach polowych.
W sprawnym przemieszczaniu się i dotarciu nawet w odległe miejsca niezbędny jest niezawodny, komfortowy i ekonomiczny pojazd.

- Mój Hilux przydaje się do przewożenia środków chemicznych, daje radę przy przewożeniu beczki z paliwem oraz podczas wjazdu na pole – pan Krzysztof wymienia zalety swojego auta – jest też doskonałym środkiem transportu na wakacje i na zakupy – dodaje.

Serwis to podstawa
Bardzo ważny dla pana Krzysztofa jest rzetelny i kompetentny serwis – bardzo dobrze oceniam serwis Toyota Mikołajczak, to zawsze dobra obsługa oraz auto zastępcze bez najmniejszego problemu.

Pickup doskonały na gospodarstwo
Dobrze mieć do dyspozycji pojazd uniwersalny, który pozwoli bezpiecznie i w komfortowych warunkach przewieźć nawet sporą rodzinę wraz z zakupami czy też wakacyjnymi bagażami, a przy okazji zabierze rowery oraz inny sprzęt rekreacyjny.

Okazuje się, że idealnym samochodem dla rolnika będzie wybór auta typu pickup. Jest duży, komfortowy, bezpieczny, zwrotny, a przy okazji poradzi sobie po zjechaniu z asfaltowej czy utwardzonej nawierzchni.

Poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach
To auto, którym możemy wjechać daleko w pole, tam gdzie zazwyczaj radzą sobie wyłącznie ciągniki oraz inne ciężkie maszyny. Błoto, śnieg, trudne warunki drogowe można pokonać takim pojazdem bez większych problemów i ryzyka zniszczenia elementów podwozia, co zapewnia duży prześwit.

Toyota Hilux - solidny partner do ciężkiej pracy
Auto miało premierę w 1968 roku, przez niemal 60 lat kultowy pickup dowiódł swej niezawodności w każdym zakątku świata.

Jego rama i nadwozie zapewniają dużą wytrzymałość. Auto ma bardzo atrakcyny wygląd, a wysokiej jakości elementy wnętrza i zwiększony uciąg sprawiają, że Hilux nie ma sobie równych - na niebezpiecznych bezdrożach i podczas codziennej ciężkiej pracy.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu materiału p. Krzysztofowi Kruszykowi oraz autoryzowanemu dealerowi TOYOTA MIKOŁAJCZAK z Kalisza.
Więcej informacji: www.toyotamikolaczak.pl

(rw) pp

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia