SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

27.9°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Kruger&Matz IRON – telefon do zadań specjalnych Kruger&Matz/ OkiemRolnika.pl

Kruger&Matz IRON – telefon do zadań specjalnych

Napisał  Paź 31, 2017

Kruger&Matz wprowadził do swojej oferty coś, czego jeszcze nie było w ofercie tego producenta.

Jest to telefon komórkowy IRON, który oprócz podstawowych funkcji posiada również cechę pożądaną przez wielu użytkowników – wytrzymałość.

Model ten zdobędzie uznanie osób stawiających na prostotę i korzystających z telefonu nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki funkcji dual Sim, IRON umożliwia obsługę dwóch kart, dzięki czemu użytkownik niezależnie od tego gdzie się znajduje, może pozostać w kontakcie zarówno z rodziną jak i współpracownikami.

Nowość w ofercie Kruger&Matz to odpowiedź na potrzeby osób nie przekonanych do smartfonów. Szczególnie przypadnie on go gustu tradycjonalistom, dla których telefon służy głównie do podstawowej komunikacji –wykonywania rozmów, pisania SMSów, ale jednocześnie wymagającym od urządzenia wytrzymałości i długiego czasu pracy.

Jedną z cech telefonu Kruger&Matz IRON jest jego niewielka waga (140 g) i kompaktowy rozmiar, co sprawia, że pewnie leży w dłoni i umożliwia komfortową obsługę. Urządzenie posiada wyświetlacz wielkości 2” i rozdzielczości 176 x 144 px.

Ekran oraz pojemną baterię 2000mAh, która wystarcza nawet na kilka tygodni pracy, otacza wzmocniona gumowanym tworzywem obudowa. Dzięki IP68 telefon IRON jest odporny na wnikanie wody i pyłu, dzięki czemu jego posiadacze będą mogli w każdych warunkach korzystać z jego funkcjonalności przez długie godziny.

Co ważne, urządzenie posiada czytnik kart microSD, obsługuje Bluetooth oraz funkcję Dual SIM, która pozwoli być w kontakcie zarówno z rodziną jak i ze współpracownikami. Posiadacze tego telefonu docenią także obecność latarki i radia.

Telefon Kruger&Matz IRON dostępny jest w oficjalnym sklepie na stronie producent w cenie 159 zł.

(rel) rp 

reklama
reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama reklama