logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Nie tylko gospodarstwem rolnik żyje fot. OkiemRolnika.pl

Nie tylko gospodarstwem rolnik żyje

Napisał  Mar 26, 2017

Fotorelacja przygotowana przez nas podczas minionej edycji targów Poznań Motor Show w 2016 roku, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko za sprawą nowości motoryzacyjnych.

Podczas każdej imprezy targowej wystawcy dbają nie tylko o perfekcyjne przygotowanie ekspozycji oferowanych produktów i usług. Dla zwiedzających oczywiste jest to, że spotkają tam również piękne hostessy.

Nie inaczej będzie i w tym roku na kolejnej edycji Poznań Motor Show, które odbędą się w dniach od 6 do 9 kwietnia 2017 roku. Pojawią się też nowości, pierwszy raz na tej imprezie obecna będzie m.in. TESLA ze swoimi pojazdami elektrycznymi, pojawią się również jednoślady, w tym legendarny DUCATI z szeroką kolekcją swoich wspaniałych pojazdów. Z kolei PORSCHE obiecuje, że stoisko będzie imponujące, a fani będą mogli zapoznać się bliżej z trzynastoma modelami, w tym z dwiema premierami. 

Poznań Motor Show jest największą imprezą motoryzacyjna w tej części Europy. Każdego roku tłumnie przybywający zwiedzający pozdziwiają najnowsze modele, w tym premiery i przedpremiery wspaniałych aut, motocykli, kamperów i wielu firm działających w branży motoryzacyjnej.

(rm) 

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia