-1.4°C

Mecz o wszystko: Czy Orły Nawałki pokonają dziś Kolumbię? © winterbilder - Fotolia.com

Mecz o wszystko: Czy Orły Nawałki pokonają dziś Kolumbię?

Napisał  Cze 24, 2018

Dla obu drużyn grających dziś o 20.00 w Kazaniu, w drugim meczu fazy grupowej, jest to bardzo ważne spotkanie, nazywane „meczem o wszystko” a nawet „o życie”.

Zwycięstwo nie zagwarantuje wyjścia z fazy grupowej, ale pozwoli na rozegranie trzeciego meczu nie tylko o honor, ale o wejście do 1/8 finału Mistrzost Świata w Piłce Nożnej 2018, odbywających się w tym roku w Rosji.

Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze, Polska z Senegalem, Kolumbia z Japonią, osiągając taki sam wynik: 2:1. Nie mają zatem żadnego dorobku ponktowego, więc drużyna, która przegra, traci możliwość wejścia do 1/8 finału, nawet jeśli ostatni mecz wygra. Dziś o godzinie 17.00 odbędzie się też drugi mecz z grupy H, pomiędzy Japonią i Senegalem, bez względu na wynik obie drużyny pozostaną w grze i mają szansę na wyjście z grupy.

Senegal, z którym Polska odniosła porażkę ma na koncie 3 punkty, podobnie jak Japonia. Jedno jest pewnie, będzie bardzo gorąco i cała Polska będzie kibicować Naszym.

Weź udział w poniższej sondzie i zaznacz odpowiedź jaki Twoim zdaniem będzie wynik meczu. Bieżące wyniki sondy są widocze dla osób, które wezmą w niej udział.

Jaki będzie wynik meczu Polska-Kolumbia?

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama