fbpx
Top 5 portali randkowych dla rolników fot. Adobe Stock

Top 5 portali randkowych dla rolników

Napisał  Lut 25, 2022

Spotkanie tej jedynej osoby i przeżycie prawdziwej miłości to uczucie o którym marzy wielu z nas. W obecnych czasach mamy dostęp do wielu możliwości poznania drugiej połówki, jednak, niestety, w tym „zabieganym” świecie nie zawsze znajdujemy czas aby je w pełni wykorzystać. Jedną z najbardziej zapracowanych grup są rolnicy, którzy pochłonięci pracą w gospodarstwie często nie mają czasu na perypetie miłosne.

Na szczęście w wyniku postępu nowoczesnej technologii zyskujemy coraz szerszy dostęp do innowacyjnych portali randkowych, gdzie także można znaleźć miłość.

Portale randkowe rolnicze

Portale randkowe są świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu można poznać nowe, ciekawe osoby i zdecydować, czy chcemy spotkać się z nimi na żywo. Jest to skuteczny sposób na randkowanie bez potrzeby poznawania kogoś poza miejscem zamieszkania. W wyniku tego możemy zaoszczędzić sporo czasu i zdecydować, komu pragniemy poświęcić go najwięcej. Jedną z najważniejszych kwestii jest dopasowanie portalu do naszych preferencji i wymagań.

Jeśli zależy nam na znalezieniu partnera lub partnerki na całe życie, warto znaleźć serwis, który jest skupiony na poszukiwaniu miłości wśród rolników. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w dużej mierze zapobiega wszelkiego rodzaju niejasnościom, związanym np. z brakiem chęci przeprowadzki wybranej przez nas osoby na wieś. Myślenie długodystansowe jest ważne, zwłaszcza w momencie, w którym zaczynamy myśleć o związku z drugą osobą poważnie. Jednak nie zapominajmy o nieco luźniejszym podejściu, które pozwoli nam na lepsze poznanie znajdujących się na portalu osób, bez zbędnego stresu, który jest dla nas najczęściej elementem blokującym i onieśmielającym w relacjach damsko-męskich.

Portale randkowe dla rolników

Wśród portali dedykowanych rolnikom wyróżniają się szczególnie dwa:

- Ilove.Agrobiz - portal specjalizuje się w randkach dla rolników, a znajdziemy na nim osoby, które pragną poznać drugą połówkę lub przyjaciela. Portal odnosi duży sukces, mimo że jego początki nie były łatwe. Na nim możemy porozmawiać z wybraną przez nas osobą i przekonać się, czy jest ona dla nas odpowiednia.

- Szukam Rolnika – to niezwykle dobrze rozbudowany, przystępny cenowo i funkcjonalny portal randkowy, gdzie możemy znaleźć osobę, którą postanowimy bliżej poznać lub może nawet – bratnią duszę. Mimo swojej nazwy serwis przeznaczony jest nie tylko dla rolników.

Choć niewiele istnieje portali przeznaczonych typowo dla rolników, nie oznacza to, że nie możemy szukać szczęścia na tych ogólnodostępnych. Jeśli jednak poważnie podchodzimy do sprawy i zależy nam na znalezieniu stałego partnera, powinniśmy w opisie wspomnieć o gospodarstwie i wykonywanej pracy, co pozwoli na ograniczenie kontaktu z osobami, których marzeniem nie jest życie na wsi. Wśród ogólnodostępnych portali możemy wyróżnić:

- eDarling – który swoją działalność rozpoczął już w 2010 roku. Jest on niezwykle popularny, na co szczególnie wpływa zadowolenie jego użytkowników, którzy bardzo go chwalą. Niestety, okres testowy jest tu dosyć krótki, a po jego zakończeniu będziemy musieli liczyć się z przejściem na dość kosztowne konto premium.

- Loveaholics – to niezwykle przyjazny dla użytkowników portal z prostym i klarownym interfejsem, który zwiększa komfort korzystania. Administratorzy portalu podchodzą do każdego użytkownika w sposób profesjonalny i zaangażowany, co wpływa zachęcająco na założenie na nim konta.

Darmowe portale randkowe dla rolników

Na rynku mamy także dostęp do darmowych portali randkowych, wśród których warto, abyśmy zwrócili uwagę na:

- be2 – na portalu zyskujemy dostęp do darmowej rejestracji i jest on jednym z najbardziej popularnych wśród nieodpłatnych portali randkowych. Ponadto charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem korzystania dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanej, autorskiej technologii.
- Randkujmy - jest to mało znany, jednak skuteczny portal, w którym zapewniona została weryfikacja wiarygodności profili. Dzięki temu zyskujemy pewność poznania uczciwej osoby, zamiast oszusta. Portal jest przejrzysty i przyjemny w użytkowaniu, dlatego warto, abyśmy rozważyli założenie na nim konta.

(rpf)

Udostępnij:

4 komentarzy

 • rolnik szuka żony
  Link do komentarza rolnik szuka żony czwartek, 05 maj 2022 21:06

  na impreze iść gdzieś albo w sklepie przy kasie a może w pociągu poznasz tę jedyną - tradycyjne metody lepsze niż digitalizacja uczuć ;-)

 • leszek
  Link do komentarza leszek wtorek, 26 kwiecień 2022 18:18

  Be2 to oszuści , myslisz, ze zaplacisz 200 zł na rok a tutaj niespodzianka bo trzeba płacić 200 zł na miesiąc - sami sobie sciagna z twojej karty a profile fejkowe - jednym słowem uwaga na firme be2.pl niby z luksemburga z kontem w niemczech a siedziba w holandii

 • tomek-trauwa
  Link do komentarza tomek-trauwa piątek, 04 marzec 2022 13:09

  korzystałem kiedyś z Szukam Rolnika i byłem bardzo zadowolony. co prawda żony nie znalazłem, ale poznałem tam wiele pań o podobnych zainteresowaniach - przynajmniej było do kogo się odezwać po całym dniu pracy

 • wiesia
  Link do komentarza wiesia środa, 02 marzec 2022 19:46

  kiedys to były czasy jak poznawalo się druga połówkę na dyskotece albo w pociągu czy pks , a teraz słow brak...

Skomentuj