logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Disco ponad wszystko w Parzęczewie! Agro Brand

Disco ponad wszystko w Parzęczewie!

Napisał  Wrz 18, 2016

W miniony piątek w Parzęczewie k. Jarocina odbył się kolejny koncert gwiazd disco polo. Bawić publiczność przyjechali tym razem Loverboy, Etna, Sweet Boys oraz Camasutra i Snake & Mavi.

Imprezy w Parzęczewie to prawdziwy fenomen, tuż obok Jarocina - polskiej stolicy rocka, odbywają się koncerty z największymi gwiazdami muzyki disco polo.

Tłumy przybywają na każdy z nich, bawiąc się doskonale przy swoich ulubionych przebojach. Po każdym występie zainteresowani mogą liczyć na możliwość zdobycia autografu i zrobienia zdjęcia ze swoimi idolami. Piękne tancerki są nieodzowną częścią każdego występu, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym - zwłaszcza dla męskiej części widowni. Patrząc na osoby przybyłe na koncert można śmiało stwierdzić, że Disco Ponad Wszystko to impreza dla całych rodzin, nie tylko młodzieży, która szuka miejsca do doskonałej zabawy.

Kolejna impreza w Parzęczewie już w piątek 30 września - będziemy tam obecni i przygotujemy relację specjalnie dla Was! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

(rro) pp

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia