REKLAMA

Wielkopolska: zderzenie ciągnika z autem osobowym pod Gnieznem

Na przedmieściach Gniezna w Lesie Jelonek 14 grudnia doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym ciągnącym przyczepę przeznaczoną do przewozu drewna.

fot. OSP Niechanowo
15 grudnia 2018 chat-icon0

REKLAMA
Według wstępnych ustaleń na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 260 przed godziną 16.00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym, który wykonywał manewr skręcania w kierunku lasu. Przyczepa do przewożenia drewna ciągnięta przez traktor, przewróciła się.

Na miejscu zdarzenia pojawili się ratownicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niechanowie, Jednostka Ratownictwa Gaśniczego z Gniezna, Policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu kierowcy auta osobowego, przewiózł go na badania do szpitala.

(rpf) Paweł Pąk / źródło: FB OSP Niechanowo


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

Wypadki rolnicze: Nie żyje mężczyzna uderzony przez belę siana spadającą z przyczepy

Redakcja 5 czerwca 2023 chat-icon1

Wypadki przy pracy w rolnictwie to niestety dość często opisywane przez nas zdarzenia. Sytuacja, która miała miejsce w miejscowości Chludnie (województwo podlaskie, powiat kolneński, gmina Mały Płock) to przede wszystkim bieg wydarzeń, który można sobie wyobrazić zmieniając koło w załadowanej przyczepie.

Podczas prac polowych dwóch mężczyzn postanowiło wymienić uszkodzone koło w przyczepie na której przewozili  bele siana. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, w pewnym momencie przyczepa przechyliła się, a kilka bel siana z niej spadło. Jedna z nich uderzyła w mężczyznę, który stracił przytomność, uderzenie było tak silne, że spowodowało u niego zatrzymanie krążenia.

Ceny świń: Notowania na VEZG w górę po niemal dwóch miesiącach stagnacji

Super Visor 25 maja 2023 chat-icon2

Przez niemal dwa miesiące cena świń rzeźnych na dużej niemieckiej giełdzie świń VEZG utrzymywała się na poziomie wynoszącym 2,33 euro za kilogram wagi bitej ciepłej. Od 24 do 31 maja 2023 roku na VEZG obowiązywać będzie cena 2,38 euro (10,66 zł), mamy więc do czynienia z podwyżką wynoszącą 5 eurocentów.

(rzw) Źródło: VEZG

REKLAMA