REKLAMA

Wjechał osobówką w tył kombajnu


Zdarzenia takie jak opisane w tym artykule zdarzają się coraz częściej, niestety przyczyną nie zawsze jest zwykłe zagapienie się. Brak skupienia na prowadzeniu pojazdu i używanie telefonu komórkowego podczas jazdy to częsta przyczyna takich wypadków. Bywa też, że przyczyną takiej kolizji jest zasłabnięcie kierowcy.

fot. Adobe Stock
REKLAMA

Dochodzenie prowadzone przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego w Ciechanowie ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności zdarzenia, które miało miejsce 30 października 2023 roku w miejscowości Dąbrowa (województwo mazowieckie, powiat ciechanowski, gmina Ojrzeń).

Tego dnia około godziny 23:00 jadący drogą krajową numer 50 od strony Ciechanowa w kierunku Płońska samochodem osobowym marki Fiat uderzył w tył kombajnu. Kierujący kombajnem 33-letni mieszkaniec powiatu makowskiego wyszedł z wypadku bez szwanku. Do szpitala odwieziono 65-letniego kierowcę pojazdu osobowego.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze, bowiem chwila nieuwagi, pośpiech i rozkojarzenie mogą mieć tragiczne konsekwencje.

(rpf) Źródło: KPP Ciechanów


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA