REKLAMA

Wypadek z udziałem ciągnika

Redakcja
29.05.2024
chat-icon 0

To już prawdziwa plaga wypadków z udziałem ciągników rolniczych, które uległy przewróceniu, a ich kierowcy zostali ciężko ranni bądź zginęli.

fot. OSP Niedźwiedź
REKLAMA

Od kilku tygodni takich zdarzeń w skali całego kraju odnotowano wiele, a większości z nich pewnie można było zapobiec stosując się do zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

27 maja 2024 roku do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedźwiedziu wpłynęło zgłoszenie o wypadu w którym poszkodowany został kierowca ciągnika rolniczego w miejscowości Poręba Wielka (województwo małopolskie, powiat limanowski, gmina Niedźwiedź).

Przybyłe na miejsce zdarzenia służby zastały ciągnik rolniczy, który leżał przewrócony poza drogą. Kierujący pojazdem 76-letni mężczyzna był przygnieciony przez traktor. Udzielono mu pierwszej pomocy aż do przybycia zespołu medycznego, który zdecydował o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku z udziałem kierowcy ciągnika rolniczego w obrębie miejscowości Poręba Wielka (pow. limanowski, woj. małopolskie) służby otrzymały w miniony poniedziałek (27 maja). Wysłano tam policjantów, ratowników medycznych i strażaków (m.in. z jednostki OSP Niedźwiedź). Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez Policję.

(rpf) Źródło: OSP Niedźwiedź

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA