REKLAMA

Zakończyły się łódzkie targi FERMA

Redakcja - Zwierzęta
21.02.2016
chat-icon 0

Zakończyły się trwające trzy dni Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ I DROBIU.Impreza skupia hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu z calej Polski.

Agro Brand
REKLAMA

Zakończyły się trwające trzy dni Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ I DROBIU. Impreza skupia hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu z calej Polski.

Targi w obecnej odsłonie pod hasłem Ferma powstały z połączenia 2 imprez targowych: Międzynarodowych Targów Ferma Świń i Drobiu – po raz pierwszy odbyły się 1998 roku oraz Międzynarodowych Targów Ferma Bydła – powstałych w 2001 roku. Do 2011 imprezy odbywały się osobno w poznańskiej Arenie, od 2012 pod wpływem DLG AgroFood, które stało się partnerem strategicznym, imprezy odbywają się pod jednym dachem i w jednym terminie.

Nie przypadkiem obecnie targi te odbywają się w Łodzi, zdecydowało centralne położenie oraz świetne warunki logistyczne. W roku 2016 FERMA odbyła się po raz drugi w nowej lokalizacji czyli dwóch halach Hali EXPO oraz Hali MOSiR w Łodzi. Podobnie jak w poprzednich latach impreza okazała się bardzo dobrą platformą do wymiany doświadczeń i prezentacji nowości firm usługowych i produkcyjnych adresujących swoją ofertę do hodowców.

Redakcja portalu rolniczego www.okiemrolnika.pl jest obecna na największych i najbardziej interesujących imprezach rolniczych w Polsce i poza jej granicami. Przygotowujemy relacje i przekazujemy wiadomości rolnicze dotyczące tematów takich jak: trzoda chlewna, bydło mleczne i mięsne, technika rolnicza, uprawa, prawo i finanse oraz wiele innych. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego portalu rolnego.

(pl)

fot. Agrobrand.pl

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA