REKLAMA

Zderzenie auta osobowego z ciągnikiem rolniczym

Redakcja - Prawo i Finanse
23.09.2019
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Osobowy Citroen dachował po tym jak zderzył się z ciągnikiem rolniczym z przyczepą.Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze powiatowej 2807C w pobliżu miejscowości Wieniec-Zalesie (woj. kujawsko-pomorskie, gm. Brześć Kujawski).

fot. KWP Włocławek
REKLAMA

Osobowy Citroen dachował po tym jak zderzył się z ciągnikiem rolniczym z przyczepą. 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze powiatowej 2807C w pobliżu miejscowości Wieniec-Zalesie (woj. kujawsko-pomorskie, gm. Brześć Kujawski).

Zdarzenie miał miejsce 18.09.2019 chwilę po godzinie 9.00 na drodze powiatowej pomiędzy Wieńcem a Włocławkiem. Kierowca samochodu osobowego został odwieziony do szpitala.

Jak ustalili policjanci, 67-letni kierujący citroenem jadąc od Wieńca w stronę Włocławka zahaczył o tył przyczepy rolniczej ciągnionej przez ciągnik, za kierownicą którego siedział 54-latek, a jadącej w tym samym kierunku.

W wyniku uderzenia samochód dobowy dachował, a kierowcę, który odniósł obrażenia, zabrano do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na czas działań ratowniczych i zabrania pojazdów, przez dwie godziny całkowicie zablokowany był ruch. Policjanci ustalili, że sprawcą wypadku był kierowca osobowego citroena, który został ukarany mandatem karnym i punktami. 67-latek tłumaczył się, że został oślepiony przez słońce i nie zauważył jadącego przed nim ciągnika rolniczego.

(rpf) pp / Źródło: KWP Włocławek

 

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA