REKLAMA

Zimowa wpadka kombajnu w Koninie

Redakcja
25.01.2024
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że takie rzeczy dzieją się tylko u nich! Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w Koninie. W środku zimy jedną z głównych dróg w tym mieście zablokował kombajn rolniczy.

fot. KPP Konin
REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce 19 stycznia 2024 roku na zwężeniu mostu na Trasie Warszawskiej. Kierujący kombajnem nie przewidział faktu, że prowadzony przez niego pojazd nie wszędzie może się zmieścić. Kombajn rolniczy ze względu na swoje gabaryty ma pewne ograniczenie w przemieszczaniu się po drogach publicznych.

Tym razem na drodze do sprawnego przejazdu zaplanowaną przez kombajnistę trasą stanęła szerokość maszyny. Na Trasie Warszawskiej w Koninie znajduje się zwężenie, którego kombajn nie był w stanie przejechać.

Nie dość, że swoim postępowaniem kierujący kombajnem sam nie mógł kontynuować jazdy, to zablokował drogę tworząc utrudnienia uniemożliwiając przejazd innym pojazdom. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci z konińskiej drogówki skierowali kombajn na inną trasę, którą mógł kontynuować jazdę. Blokada drogi została tym samym zlikwidowana, a kombajnistę ukarano mandatem karnym.

Wraz z policją przypominamy aby przed podróżą zapoznać się z trasą oraz upewnić czy pojazd o ponadprzeciętnych gabarytach nie będzie miał problemów z przejazdem. Dobrze będzie też upewnić się czy droga, którą mamy zamiar się poruszać nie posiada żadnych ograniczeń, np. poprzez ustawione znaki drogowe - typu zakazu wjazdu itp.

(rpf) Źródło: KPP Konin

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA