19.1°C

O portalu

Napisał  Kwi 14, 2016

Portal internetowy okiemrolnika.pl rozpoczął działalność w marcu 2016 roku. Do tej pory redakcji udało się zebrać dużą grupę sympatyków oraz stałych czytelników poszukujących codziennie wiadomości rolniczych i aktualnych informacji na temat nowoczesnego rolnictwa. Cieszące się największą popularnością działy redakcyjne to:

– zwierzęta (bydło mleczne oraz mięsne, trzoda chlewna, drób),
– technika rolnicza,
– uprawa
– prawo i finanse.

Zespół redakcyjny przygotowuje materiały w oparciu o informacje największych krajowych i międzynarodowych serwisów informacyjnych. Jednak najwięcej pracy i wysiłku wkładamy w tworzenie interesujących reportaży prosto z gospodarstw rolnych w Polsce i na świecie. Jesteśmy tam, gdzie mają miejsce wydarzenia istotne dla polskiego rolnika.

Nasze motto więcej niż rolnictwo odzwierciedla nietuzinkowy charakter portalu, który realizujemy prezentując informacje w działach nie związanych wyłącznie bezpośrednio z rolnictwem. Tak naprawdę rolnik, podobnie jak przedstawiciel każdej innej grupy społecznej, posiada szersze potrzeby nie związane wyłącznie z wykonywanym zawodem. Portal okiemrolnika.pl przygotowuje informacje z zakresu motoryzacji, elektroniki, zdrowia i rozrywki w następujących działach:

– elektronika / motoryzacja
– rozrywka
– zdrowie

Celem twórców portalu jest stworzenie miejsca, w którym osoba prowadząca gospodarstwo rolne znajdzie informacje dotyczące tego, co jest potrzebne do prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa, zdrowia, rozrywki oraz możliwości spędzania czasu wolnego, nie tylko na wsi.

Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu każdego dnia, aby poznać najnowsze wiadomości rolnicze oraz nowości dotyczące rolnictwa. Podejmiemy współpracę z osobami chcącymi współtworzyć z nami portal i przesyłać ważne oraz interesujące wiadomości rolnicze i nie tylko ze swojej okolicy.

Dla firm chcących umieścić reklamę na portalu mamy przygotowaną specjalną ofertę na banery reklamowe, dla zainteresowanych proponujemy atrakcyjne formy stałej współpracy.

Zespół redakcyjny okiemronika.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.