REKLAMA

Kombajn staranował hederem samochód osobowy

Redakcja - Prawo i Finanse
28.07.2021
chat-icon 1

27 lipca 2021 rok ok. godziny 19:00 doszło do kolizji drogowej z udziałem kombajnu i samochodu osobowego.Zdarzenie miało miejsce przed godziną 19.00 w Dubowie (województwo podlaskie, powiat sejneński, gmina Sejny).

REKLAMA

27 lipca 2021 rok ok. godziny 19:00 doszło do kolizji drogowej z udziałem kombajnu i samochodu osobowego. 

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 19.00 w Dubowie (województwo podlaskie, powiat sejneński, gmina Sejny).

71-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej kierująca samochodem osobowym marki Skoda zderzyła się z kombajnem, że kierownicą którego siedział 60-letni mężczyzna - mieszkaniec gminy Łomazy, który w momencie zdarzenia wykonywał manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu.

Mężczyzna złamał prawo, ponieważ prowadzony przez niego kombajn poruszał się po drodze z zamontowanym na przodzie hederem. Nikt w wyniku tego zdarzenia zakwalifikowanego jako kolizja nie odniósł obrażeń.

Badanie alkomatem przprowadzone przez obecnych na miejscu policjantów wykazało, że obaj uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Obenie trwają ustalenia wszystkicj okoliczności wypadku.

Wraz z Policją apelujemy o zgodne z przepisami użytkowanie maszyn i urządzeń rolniczych oraz o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

(rpf) kp / Źródło: KMP Biała Podlaska

chat-icon 1

REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


Paan 29.07.2021

Najwyższy czas zmienić prawo. Heder jeśli mieści się w szerokości jednego pasa powinien nie wymagać transportu na wózku.

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA