REKLAMA

Asseco Poland S.A. z umową na utrzymanie i rozwój systemów informatycznych ARiMR

Redakcja
04.04.2024
chat-icon 0

Umowa, która została podpisana na dwa lata z Asseco Poland S.A. ma zapewnić bieżące utrzymanie i dostosowywanie Systemów Informatycznych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do zmieniających się regulacji prawnych. Opieka nad systemem ma zapewnić między innymi terminową realizację płatności oraz wypełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt.

fot. ARiMR
REKLAMA

Wykonawcę wybrano w ramach postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, który, jak zapewnia ARiMR przeprowadzono sprawnie.

Umowę na utrzymanie i rozwój Systemów Informatycznych Agencji (SIA) Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawarła 4 kwietnia 2024 roku z firmą Asseco Poland S.A. Dokument ten w imieniu ARiMR podpisała zastępca prezesa Aneta Burghardt a wykonawcę reprezentował wiceprezes Sławomir Szmytkowski.

Systemy Informatyczne Agencji stanowią jedną z największych w Polsce komputerowych baz danych udostępnianych na potrzeby podmiotów i instytucji zewnętrznych oraz wykorzystywanych do obsługi mechanizmów pomocowych.

W skład SIA wchodzą aplikacje:
- eWniosekPlus – umożliwia rolnikom składanie wniosków o płatności bezpośrednie przez internet;
- IRZplus – pozwala posiadaczom zwierząt i podmiotom związanym z produkcją zwierzęcą na składanie w formie elektronicznej dokumentów związanych z identyfikacją i rejestracją zwierząt;
- eWoP – służy do składania przez internet wniosków o wypłatę pomocy przyznanej na działania inwestycyjne i premiowe;
- ZSZIK/IACSplus – obsługuje wnioski o płatności bezpośrednie dla ok. 1,4 mln beneficjentów.

(rpf) Źródło: ARiMR

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA